Project Description

За останнє десятиліття кількість випадків захворювання на рак грудей в Україні виросла удвічі. Мамографія – найбільш ефективний і дієвий спосіб виявлення раку грудей на ранніх стадіях. Через прогресування цієї недуги всі жінки з 40-річного віку повинні проходити обстеження на мамографі щороку.

Мамографію у Черкасах можна пройти в медичному центрі «Авіцена». Ми гарантуємо високу точність дослідження та максимальний комфорт під час проведення процедури. Доступна ціна мамографії у медичному центрі «Авіцена» – це наш внесок у пропагування ранньої діагностики раку грудей. Саме мамографія є ключовим фактором вчасного виявлення проблеми, а отже й більш ефективного лікування.

В зоні ризику: кому варто записатися на мамографію в Черкасах?

Є декілька категорій жінок, які перебувають у групах ризику. Оцінити фактори ризику та спадкову схильність до раку грудей вам допоможе лікар.

  • жінкам із середнім ризиком розвитку раку молочної залози рекомендують проходити мамографію кожні два роки, починаючи з сорока років;

  • жінкам з високим ризиком раку молочної залози можна починати проходити мамографію у віці до сорока років.

Під час мамографії можна виявити мастопатію, вузлові новоутворення, рак молочних залоз, кісту та фіброзні зміни, доброякісні новоутворення.

Як проходить процедура?

Під час мамографії рентгенівський апарат затискає груди між двома пластинами. Під час цього процесу може з’явитися невеликий дискомфорт, але це не больові відчуття. Якщо у вас з’явилися больові відчуття, обов’язково скажіть про це лікарю.

Перевагами мамографії є можливість виявити пухлину на ранній стадії, виявити новоутворення, яке не відчутне під час пальпації, отримати хорошу візуалізацію тканин грудей для визначення подальшої тактики лікування.

Показання до проведення мамографії

  • відчуваються ущільнення та вузлові утворення при пальпації молочної залози;

  • при масажі грудей або натисканні на них ви відчуваєте біль і це не пов’язано з чутливістю під час менструації;

  • форма або контури залози змінилися, ліва і права залози помітно асиметричні;

  • шкіра в області залози червоніє або ущільнена, а також збільшилася її чутливість в окремих місцях.

Протипоказання

Мамографія протипоказана жінкам, які виношують дитину чи годують малюка. Відносне протипоказання стосується жінок до 35-річного віку. 

Як підготуватися до мамографії

Дослідження краще запланувати на час, коли груди найменш схильні до змін. До настання менопаузи найкращим часом для проведення мамографії є тиждень після менструації.

Не використовуйте дезодорант перед мамографією. Уникайте використання дезодорантів, антиперспірантів, порошків, лосьйонів, кремів або парфумів під руками або на грудях. Це може спотворити результати дослідження.

Якщо лікар виявить зони, які викликають занепокоєння, він може призначити додаткове дослідження (УЗД або біопсію). У деяких ситуаціях потрібно провести магнітно-резонансну томографію (МРТ), яка дозволить уточнити результати.

Записуйтеся на мамографію в медичний центр «Авіцена». Ми гарантуємо високу точність результатів і професійний чуйний підхід до кожної пацієнтки.

ВИДИ ОБСТЕЖЕННЯ ЦІНА
Мамографія (від 37 років) 400
Мамографія (від 40 років за наявності електронного направленя) безкоштовно

Ціни

  • Мамографія ( від 37 років) – 400 грн

  • Мамографія (від 40 років за наявності електронного направленя) – безкоштовно

 

*Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00
Субота 8:00-14:00
Неділя вихідний
Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00
Субота 8:00-14:00
Неділя вихідний

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА