Project Description

Огляд та консультація мамолога у Черкасах сьогодні є найбільш результативним методом ранньої діагностики раку молочних залоз. До 40 років тканини молочних залоз є більш залозистими, тому жінкам достатньо відвідувати мамолога та робити УЗД. А після 40-річного віку тканини в молочних залозах заміщуються сполучною та жировою тканиною, тому найбільш ефективним методом діагностики є мамографія. В обох випадках профілактичний плановий огляд у мамолога в Черкасах дозволить вчасно звернути увагу на проблему та почати відповідне лікування.

Ви можете пройти якісне та швидке обстеження у мамолога в Черкасах у медичному центрі «Авіцена». Лікарі вищої категорії, понад 20-річний досвід роботи, чуйне ставлення до кожної пацієнтки, високий рівень довіри та найновіше якісне обладнання дозволяють нам контролювати стан здоров’я тисяч жінок із Черкас та області, а також вчасно виявляти проблеми та коректно на них реагувати. Ви отримаєте фахову консультацію, а за необхідності зможете пройти обстеження у суміжних спеціалістів, наприклад гінеколога-ендокринолога.

Як проходить огляд у мамолога?

Жінкам без скарг треба проходити огляд у мамолога раз на рік. Спочатку лікар-мамолог збирає інформацію про стан здоров’я пацієнтки, перенесені захворювання та операції, менструальний цикл, вагітності, вивчає її спадкову схильність до онкологічних захворювань. Ця інформація дуже важлива для правильного профілактичного нагляду та лікування можливих патологій.

Мамолог проводить огляд грудей жінки, а також за ситуацію обирає відповідний метод дослідження. Це може бути:

 • мамографія;

 • УЗД молочних залоз і лімфатичних вузлів;

 • пункція з цитологічним дослідженням;

 • біопсія.

Показання до відвідування мамолога

Вам обов’язково треба негайно записатися на прийом, якщо ви відчуваєте болі в грудях, помітили, що шкіра на грудях чи навколо сосків змінила колір, з’явилися почервоніння, ви відчули ущільнення в тканинах під час пальпації, з сосків почалися виділення, помітили суттєву візуальну асиметрію грудей. Особливо уважними до стану своїх грудей треба бути жінкам з групи ризику.

Фактори ризику розвитку раку молочних залоз

В зоні ризику опиняються жінки:

 • зі спадковою схильністю (якщо у когось із жінок у родині були гінекологічні онкологічні захворювання чи злоякісні новоутворення молочних залоз);

 • вік понад 70 років, коли всі тканини організму старішають;

 • гормональна терапія;

 • захворювання щитовидної залози та гінекологічні проблеми.

Як підготуватися до прийому у мамолога в медичному центрі «Авіцена»

Ми подбали про ваш комфорт і зручність – ви можете записатися до лікаря-мамолога в Черкасах на будь-який зручний час. Прийшовши на прийом, ви не втрачаєте ні секунди – лікар одразу розпочинає огляд та консультацію.

Процедура підготовки до прийому у мамолога – дуже проста. Прийміть душ та вдягніть чисту білизну. Не треба користуватися дезодорантами, антиперспірантами та іншими косметичними засобами. Обов’язково візьміть з собою результати попередніх мамографій чи УЗД грудей, які вам робили.

Ми піклуємося про найдорожче у вашому житті – здоров’я. Довіряйте його професіоналам із медичного центру «Авіцена».

ВИДИ ОБСТЕЖЕННЯ ЦІНА
Первинний прийом мамолога 400
Повторний прийом після обстеження (протягом місяця) 100
Мамографія 250
Біопсія 1го новоутворення 600
Біопсія кількох новоутворень

+300 за кожне додаткове

Ціни

 • Первинний прийом мамолога 400 грн

 • Повторний прийом після обстеження (протягом місяця) 100 грн

 • Мамографія 250 грн

 • Біопсія 1-го новоутворення 600 грн

 • Біопсія кількох новоутворень +300 грн за кожне додаткове

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок – П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:30- 13:00

Пн – Пт – 8:00 – 19:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92 

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Кушнір Володимир Дмитрович
Кушнір Володимир Дмитрович