Лазерна епіляція – шалено популярна процедура. Якщо ви ще не спробували цей ефективний і безболісний метод видалення небажаного волосся, сьогодні ми точно переконаємо вас записатися на процедуру.

Спеціалісти центру косметології та дерматології «Авіцена» підготували відповіді на 7 найпопулярніших запитань про лазерну епіляцію, які ми щодня чуємо від клієнтів.

Це боляче?

Під час лазерної епіляції дійсно можуть виникати дещо дискомфортні відчуття – все залежить від рівня та якості обладнання. В центрі косметології та дерматології «Авіцена» лікарі працюють з інноваційним лазерним апаратом експертного класу Lumenis Lightsheer Desire з унікальною функцією вакуумного посилення High Speed. Це забезпечує абсолютну безболісність і комфорт під час сеансу. Контактне охолодження ChillTipTM за допомогою сапфірової оптики захищає шкіру від перегрівання.

Чи можна проходити курс під час вагітності та лактації?

Попри високий рівень безпеки, який забезпечують лазерні технології, є абсолютні протипоказання до проведення процедури, зокрема це й період вагітності та лактації. Також процедуру доведеться відкласти за наявності свіжої засмаги (менше ніж два тижні), травм і пошкоджень шкіри, дерматологічних захворювань, високої температури та загострення хронічних хвороб. На попередній консультації лікар обов’язково проаналізує стан вашого організму та врахує протипоказання.

З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Дівчата можуть записуватися на лазерну епіляцію з моменту, коли в них розпочалися регулярні менструації.

Скільки сеансів треба буде зробити?

В середньому 8-10 процедур, все індивідуально. Тривалість курсу залежить від генетичної спадковості, гормональних і ендокринних захворювань, зони впливу. Для видалення волосся у гормонозалежних зонах над верхньою губою, на ореолах молочних залоз, статевих губах, а також у чоловіків і на темній шкірі може знадобитися більше сеансів.

На безкоштовній консультації лікарі центру косметології та дерматології «Авіцена» складуть індивідуальний зручний графік і розкажуть про всі особливості видалення волосся конкретно у вашому випадку.

Як часто ходити на сеанси?

Інтервал між першою та другою процедурами – 4-6 тижнів. З кожним наступним сеансом він буде збільшуватися на 2 тижні.

Коли буде помітний результат?

З кожним сеансом зникатиме 15-40% небажаного волосся. Візуально виражений результат можна буде оцінити вже через 2-3 тижні.

Скільки триватиме ефект після курсу?

Після завершення курсу лазерної епіляції кількість видаленого волосся становитиме 80-90%. Для підтримки такого результату треба буде проводити 1-2 процедури на рік.

Залишилися запитання? Записуйтесь на безкоштовну консультацію в центр косметології та дерматології «Авіцена» – лазерний спеціаліст розкаже про всі особливості проведення процедури та складе для вас зручний графік відвідувань.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00-14:00
Неділя 10:00-16:00

Пн-Пт 9:00 – 20:00

Сб 9:00 – 14:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА