Project Description

Лазерна косметологія
Апаратна косметологія
Доглядові процедури

В центрі дерматології та косметології «Авіцена» працюють лікарі з медичною освітою, які мають відповідну кваліфікацію, знання та досвід для вирішення естетичних проблем шкіри. Медичний підхід – один із принципів «Авіцени». Це гарантує безпеку та ефективність всіх процедур, які ви проходите в медцентрі.

Особливості медичної косметології

  • Медична освіта лікарів. Довіряйте свою красу та здоров’я тільки професіоналам із медичною освітою, які мають відповідні знання в косметології та суміжних галузях медицини. Навіть найпростіші косметичні маніпуляції, проведені дилетантами, можуть призвести до серйозних наслідків. Не ризикуйте – звертайтеся у перевірений медцентр.

  • Індивідуальний підхід. Кожен організм – індивідуальний, тому й кожна проблема потребує персонального рішення. Тільки висококласний фахівець зможе врахувати всі нюанси та скласти ефективну комплексну програму омолодження та оздоровлення шкіри.

  • Використання професійних космецевтичних засобів і найкращого обладнання. Сучасні апарати та найкращі професійні лікувальні лінійки гарантують помітний ефект вже після декількох сеансів.

  • Європейські та світові стандарти. Ми працюємо з дотриманням світових стандартів у галузі естетичної медицини. Досягнення й досвід найкращих фахівців і сучасні протоколи дозволяють нам лікувати різні шкірні захворювання та коригувати естетичні дефекти.

Записуйтеся на консультацію до лікаря

Якщо вас турбує якась естетична проблема, перший крок на шляху до її вирішення – консультація. Лікарі в центрі дерматології та косметології «Авіцена» проведуть огляд, зберуть анамнез, проаналізують показання та протипоказання та доберуть ефективну програму догляду, лікування чи омолодження.

Зручний графік відвідувань, комфортна атмосфера та уважне ставлення – записуйтеся на прийом до лікаря в медцентр «Авіцена». Ми працюємо, щоб надавати вам косметологічні послуги найвищої якості!

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок – П’ятниця 9:00-19:00
Субота 9:00-17:00
Неділя вихідний

 

Пн-Пт 08:00 – 19:00

Сб 09:00 – 14:00

Нд 10:00 – 16:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА