Project Description

Невролог (невропатолог) працює із великою кількістю патологій, які суттєво погіршують якість життя. Безсоння, головні болі, мігрені, гіперактивність, нейропатія – всі ці проблеми у функціонуванні нервової системи діагностує та лікує невролог.

Ви можете записатися на прийом до невропатолога у Черкасах в медичному центрі «Авіцена». Лікар вищої категорії із багаторічним стажем приймає дітей та дорослих, проводить діагностику та лікування різних неврологічних проблем.

В якому випадку треба звернутися до невролога?

Вам варто записатися на прийом до невролога у таких випадках:

  • провали у пам’яті та поява судом;

  • систематичні порушення сну;

  • двоїння в очах чи викривлене зображення;

  • порушення координації рухів;

  • сильні систематичні головні болі;

  • паралічі та порушення в роботі м’язової системи.

Будь-які тривожні симптоми та відхилення від норми повинні стати приводом до візиту до лікаря. Адже краще одразу впевнитися, що все добре, або вчасно почати лікування, якщо фахівець виявить проблему, ніж потім довго боротися з ускладненнями.

Як проходить огляд у невролога?

Візит до лікаря розпочинається з бесіди, під час якої фахівець збирає анамнез, аналізує скарги пацієнта, вивчає його історію хвороби. Велику роль під час першого візиту має візуальний та тактильний огляди. Будьте готовими до того, що лікар проведе прості маніпуляції, щоб проаналізувати основні рефлекси.

Особливої підготовки візит до лікаря не потребує. Прийміть душ, вдягніть чисту білизну та одяг. Діагностичний етап зазвичай проходить швидко. Після діагностики лікар-невролог дасть свої рекомендації та призначить ефективне лікування.

Записуйтеся на консультацію до лікаря-невролога в медичний центр «Авіцена» на будь-який зручний час! Ми подбаємо про ваш комфорт і проведемо ефективне лікування.

Послуги невролога Водоп`яна А. Г. ЦІНА
Прийом невролога 450
Повторний прийом невролога протягом 3 тижнів 200

Ціни на послуги невролога Водоп`яна А. Г.

  • Прийом невролога – 450 грн
  • Повторний прийом невролога протягом 3 тижнів – 200 грн

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок – П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:30- 13:00

Пн – Пт – 8:00 – 19:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Водоп`ян Андрій Григорович
Водоп`ян Андрій Григорович