Дерматологія
Медична косметологія
Фізіотерапія
Ендосфера

Обладнання

Icon

Якісна діагностика та лікування неможливі без сучасного обладнання. Спеціалісти медичного центру «Авіцена» працюють на сучасних апаратах, які забезпечують точну діагностику та ефективне безболісне лікування

Icon

Лазер Lumenis lightsheer desire

Інноваційний діодний лазер від американської компанії Lumenis з унікальною технологією вакуумного посилення High Speed забезпечує абсолютну безболісність і комфорт під час процедури лазерної епіляції. Є ефективним на всіх фототипах шкіри незалежно від сезону.

Icon

Geneo+

Багатофункціональна косметологічна платформа з трьома модулями OxyGeneo, TriPollar, UltraSound, які можна використовувати як комбіновано, так і окремо. Дозволяє проводити RF, оксигенацію, трансдермальну доставку корисних інгредієнтів і міофасціальний масаж.

Icon

MASTERPULS® MP200

Апарат ударно-хвильової терапії – найновіша розробка для травматології, неврології, урології, естетичної медицини. Перша високочастотна платформа для ударно-хвильової терапії від відомого виробника Storz Medical.

Icon

Zemits Verstand 8.2

Косметологічний комбайн для очищення та омолодження шкіри 8-в-1. Дозволяє ефективно проводити 8 косметологічних процедур: мікродермабразія, киснева мезотерапія, безін’єкційна мезотерапія, електропорація зони під очима, ультразвуковий скрабінг, вакуумна терапія, RF-ліфтинг, кріотерапія.

Icon

 “Бозон порт”

Установка озонотерапевтична. Медичний озонатор забезпечує повну автоматизацію підготовки та проведення процедури озонотерапії. Сучасний функціонал і повна комплектація гарантують комфорт лікаря та клієнта під час сеансу.

Icon

Світлодіодна Led лампа

Світлодіодна маска для фотодинамічної терапії забезпечує помітний результат і абсолютну безпечність під час процедури. Підходить для лікування будь-яких типів шкіри, зокрема й чутливої, незалежно від сезону, навіть до та після перебування на сонці.

Icon

Фокусна УХТ DUOLITH SD1 “ultra” модуль F-SW

Апарат фокусної ударно-хвильової терапії це
інноваційний метод лікування тригерних точок, артритів, артрозів, м’язового болю, простатиту. Має широку зону впливу на больову зону завдяки унікальному аплікатору циліндричної форми
центр управління з програмами лікування захворювань. Можливість індивідуальних налаштувань приладу для точних імпульсів.

Icon

Трихоскоп Aramo SG

 

 Трихоскоп має оптимізоване зображення з автоматичним балансом кольорів на кожному кроці діагностики. Працює по методу прогресивного сканування для максимізації графіки. Оптична система має до 5 збільшувальних лінз з індивідуальними об’єктивами, в тому числі одна з потрійним режимом поляризації.

Icon

 Ендосфера

Апарат Ендосфератерапії передбачає спеціальну насадку, всередині якої за типом бджолиних сот розміщено 50 обертових із заданою швидкістю роликів. Терапія апаратом Ендосфера спрямована на моделювання тіла, відновлення м’язів, зменшення об’єму та ваги завдяки дренажним властивостям.

Лікарі медцентру Авіцена на Смірнова

Icon
Цимбал Тетяна Валентинівна
Цимбал Тетяна Валентинівна
Уманець Антоніна Сергіївна
Уманець Антоніна Сергіївна
Волкова Наталія Анатоліївна
Волкова Наталія Анатоліївна
Дяченко Любов Петрівна
Дяченко Любов Петрівна
Сіянко Вікторія Іванівна
Сіянко Вікторія Іванівна
Моісеєва Наталія Петрівна
Моісеєва Наталія Петрівна
Гайко Вікторія Олексіївна
Гайко Вікторія Олексіївна
Заур Шахідович Гасимов
Заур Шахідович Гасимов
Пироженко Яна Олександрівна
Пироженко Яна Олександрівна
Пунтус Ірина Валеріївна
Пунтус Ірина Валеріївна