Project Description

Гормони, які виділяються в нашому організмі у маленьких дозах, чинять величезний вплив на функціонування всіх органів і систем. Саме гормони роблять наш організм цілісною системою. Вони відповідають за зовнішній вигляд, самопочуття, настрій, продуктивність, регулюють статеву функцію та фізіологічні процеси. Лікар-ендокринолог займається діагностикою та лікування патологій ендокринної системи: щитовидної залози, гіпоталамуса, гіпофізу, надниркових залоз тощо.

Ви можете записатися на прийом до ендокринолога в медичному центрі «Авіцена». Величезний досвід роботи лікаря вищої категорії, сучасне високоточне обладнання – все це дозволяє нашим ендокринологам вчасно виявляти порушення та проводити ефективне лікування. Також лікарі мед центру «Авіцена» ведуть профілактичний прийом людей, які перебувають у групі ризику з патологіями ендокринної системи.

Показання для консультації в ендокринолога

Плановий огляд у ендокринолога повинні проходити всі щонайменше раз на рік. Приводом до позапланового звернення до спеціаліста є такі стани:

  • швидка втрата чи набір маси тіла;

  • проблеми в роботі серця;

  • підвищена пітливість та збуджуваність;

  • зниження уваги, погіршення пам’яті, слабкість, сонливість, емоційна нестабільність;

  • безпліддя.

Якщо ви плануєте вагітність або перебуваєте на ранніх термінах, якщо серед близьких родичів у вашій родині були випадки ендокринних патологій або якщо ви проживали у місцях з поганим радіаційним фоном, це привід звернутися до ендокринолога, щоб впевнитися, що все гаразд. Також враховуйте, що після 35-річного віку треба контролювати показники глюкози в крові, а після 55-річного віку пройти обстеження на остеопороз.

Як проходить прийом у ендокринолога?

Якщо ви все ще хвилюєтеся перед прийомом у лікаря, забудьте про хвилювання і налаштуйтеся на продуктивну бесіду. Прийом у лікаря-ендокринолога розпочинається із вивчення вашої історії хвороби, тому на початку бесіди лікар поставить вам багато запитань, зокрема й для того, що визначити спадкову схильність до ендокринних патологій. Готуючись до візиту, дізнайтеся інформацію, чи були в когось із близьких родичів цукровий діабет, ожиріння та проблеми зі щитовидною залозою. До прийому у спеціаліста треба здати аналізи сечі та крові. Це дозволить лікарю предметно говорити про поточний стан вашого здоров’я. 

Безпосередньо під час прийому лікар проводить огляд щитовидної залози. Також він зверне увагу на зміни шкірних покривів, стан волосся, особливості його росту, виміряє зріст та вагу, проаналізує розподілення жирових відкладень. Вся процедура проходить максимально комфортно для пацієнта. Лікар виділяє на прийом достатньо часу, щоб всесторонньо проаналізувати ситуацію та зробити правильні висновки. За необхідності він направить вас не додаткові обстеження.

Довіряйте найцінніше професіоналам – лікарі медичного центру «Авіцена» подбають про ваш комфорт і здоров’я.

ВИДИ ОБСТЕЖЕННЯ ЦІНА
Первинний прийом ендокринолога 450
Повторний прийом ендокринолога 400

Ціни

  • Первинний прийом ендокринолога – 450 грн
  • Повторний прийом ендокринолога – 400 грн

Пн – Пт – 8:00 – 19:00

Сб 8:30 – 13:00

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:30-13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Гончарова Олена Володимирівна
Гончарова Олена Володимирівна
Савчук Юрій Васильович
Савчук Юрій Васильович