Project Description

RF-ліфтинг Endymed Pro
HydraFacial
Geneo+
Кріоліполіз

Завдяки сучасним технологіям апаратна косметологія дозволяє досягти неймовірних естетичних результатів, які раніше здавалися недоступними. Вона об’єднує ефективні методики з догляду, омолодження й лікування шкіри за допомогою космецевтичних засобів та різноманітних фізичних факторів – ультразвуку, лазера, вакууму, радіочастотних хвиль тощо.

Сьогодні існує багато напрямів апаратної косметології, більшість з яких раніше використовували в різних галузях медицини. Це безпечна альтернатива контурній пластиці та ін’єкційним методикам. В центрі дерматології та косметології «Авіцена» працюють лікарі з медичною освітою, а всі процедури проводять на сучасних інноваційних апаратах. Це гарантує ефективність і безпеку під час будь-якого сеансу.

Види апаратної косметології

Апаратні методи базуються на фізичних факторах впливу для досягнення потрібного ефекту:

 • механічні (алмазна мікродермабразія);

 • вакуумні (вакуумна терапія);

 • радіохвильові (RF-ліфтинг);

 • ультразвукові (пілінг, чистка обличчя, ультразвуковий скрабер)

 • електричні (електропорація, мікротокова терапія);

Важливий плюс апаратних методик – їх можна комбінувати. Доповнивши курс лікування іншими методиками, вдається досягти дійсно приголомшливих результатів.

Досвідчені лікарі-косметологи медцентру «Авіцена» доберуть оптимальний комплекс для вирішення естетичних проблем. Під час попередньої консультації фахівець збирає анамнез, аналізує поточний стан шкіри, перенесені захворювання, показання та протипоказання, індивідуальні особливості.

Переваги апаратної косметології

 • Швидкий результат – ви помітите зміни вже після декількох сеансів.

 • Тривалий ефект – завдяки сучасним технологіям корисні речовини надходять в глибокі шари шкіри, це дозволяє запускати важливі біохімічні реакції та досягати тривалого ефекту.

 • Атравматичність – на відміну від інвазивних втручань ваша шкіра не травмується та повністю захищена від інфікування.

 • Без побічних ефектів і тривалого періоду відновлення.

 • Комфорт під час сеансу.

Протипоказання до апаратної косметології

Зазвичай протипоказання до апаратної косметології пов’язані з наявністю певних хронічних захворювань. Можуть бути й індивідуальні обмеження, пов’язані з поточним станом шкіри. В будь-якому випадку лікар врахує всі можливі протипоказання, перш ніж призначати процедуру. До загального переліку протипоказань належать:

 • онкологічні захворювання;

 • цукровий діабет;

 • епілепсія;

 • туберкульоз;

 • серцево-судинні захворювання;

 • ниркова недостатність;

 • наявність запалень і пошкоджень на шкірі в зоні впливу;

 • наявність електростимуляторів м’язів, кардіостимуляторів, а також металевих імплантів;

 • вагітність і період лактації;

 • захворювання печінки, нирок та інших внутрішніх органів, розташованих в зонах впливу.

Найкраще обладнання та кваліфіковані лікарі – в центрі косметології «Авіцена»

Ви можете спробувати всі актуальні апаратні методики в центрі дерматології та косметології «Авіцена». Наші лікарі працюють на найкращому обладнанні, що гарантує безпечність, ефективність і комфорт під час процедури. Великий досвід та кваліфікація допомагають швидко вирішити будь-яку естетичну проблему.

Сучасні багатофункціональні косметичні комбайни дозволяють нам проводити такі процедури.

Ультразвуковий скрабер

Ефективно, швидко та безболісно проводить ультразвукову глибоку чистку обличчя – без травматизації та дискомфорту.

Мікротокова терапія

Токи низької частоти делікатно впливають на шкіру, підшкірну тканину та м’язи, посилюють лімфодренаж, виводять зайву воду, в результаті чого зменшуються набряки. Хороший ліфтинг-ефект, активізація синтезу власного колагену та еластину.

Вакуумна терапія

Забезпечує потужний омолоджувальний і ліфтинг-ефект, позбавляє набряків і застійних явищ, мішків і темних кругів під очима, тьмяного кольору обличчя, сприяє розгладженню зморшок, підтягує контур.

Кріотерапія

Комплексна дія масажу та холоду прискорює мікроциркуляцію крові в судинах, активізує лімфоток, стимулює функції клітин шкіри та м’язів. У результаті зморшки розгладжуються, рельєф вирівнюється, проходять запалення, прищі та чорні цятки.

Киснева мезотерапія

Збільшує постачання кисню до клітин на 90%. Це активізує фізіологічні процеси, сприяє появі здорового рум’янцю та підвищенню тонусу, розгладжує зморшки, позбавляє ознак хронічної втоми.

Алмазна мікродермабразія

Глибокий апаратний пілінг вирівнює рельєф шкіри, позбавляє розширених пор, гіперпігментації, розгладжує мімічні зморшки, покращує тонус обличчя.

Фотодинамічна LED-терапія

LED (Light Emitting Diode) – діод, який використовується як клінічно доведене джерело світлових хвиль різної довжини для запуску біохімічних реакцій у клітинах. Є дієвим у боротьбі з розацеа, акне і постакне, проявами старіння, гіперпігментацією, шкірними хворобами (псоріаз, екзема, дерматит).

Дарсонваль

Діє на шкіру за допомогою слабких імпульсних змінних токів високої напруги та середніх частот. Допомагає з жирною шкірою, розширеними порами, при випадінні волосся, шкірних захворюваннях (келоїдні рубці, псоріаз, підліткові вугрі), має антиейдж-ефект.

Електропорація

Корисні речовини потрапляють в шкіру безін’єкційним методом – завдяки електромагнітним імпульсам. Швидко повертає обличчю здоровий вигляд, запускає процеси відновлення та омолодження.

 

ПОСЛУГИ ЦІНА
Консультація косметолога 300

 

*Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

Послуги

 • Прийом косметолога – 300 грн

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 9:00-19:00
Субота 9:00-17:00
Неділя вихідний

Пн-Пт 08:00 – 19:00

Сб 09:00 – 14:00

Нд 10:00 – 16:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Гайко Вікторія Олексіївна
Гайко Вікторія Олексіївна
Цимбал Тетяна Валентинівна
Цимбал Тетяна Валентинівна
Левченко Марія Ігорівна
Левченко Марія Ігорівна
Сіянко Вікторія Іванівна
Сіянко Вікторія Іванівна
Пунтус Ірина Валеріївна
Пунтус Ірина Валеріївна