Project Description

Важливість відвідування дитячого гінеколога дуже часто недооцінюють. Батьки вважають, що маленьким дівчаткам візит до жіночого лікаря не потрібен. Але насправді проблеми та перші ознаки патологій можна помітити у дуже юному віці. Перший раз гінеколог оглядає дівчинку одразу після народження. Потім – під час вступу в дитячий садок, школу, а також у 12-15-річному віці.

Ви можете записати свою донечку до дитячого гінеколога у медичний центр «Авіцена». Перший похід до гінеколога – це завжди невеликий стрес для дівчинки. Ми подбаємо про те, щоб прийом пройшов максимально комфортно та безпечно, а у вашої донечки не з’явився страх перед відвідуванням лікаря в майбутньому.

Як проходить огляд у дівчаток?

Не секрет, що огляд дівчаток і дорослих жінок відрізняється. У зовсім юному віці (під час вступу в садочок чи школу) лікар візуально оцінює будову статевих органів, щоб переконатися у відсутності відхилень від норми.

У старшому віці – до 17 років – огляд у лікаря проходить у присутності матері. Саме вам потрібно буде психологічно підготувати дитину до проведення огляду і візиту до лікаря загалом. З 18-річного віку дівчина може приходити на прийом самостійно.

Огляд у гінеколога незайманих дівчат відбувається ректально, для цього треба попіклуватися про випорожнення кишківника. Дівчат, які живуть статевим життям, оглядають вагінально. Обидва варіанти можуть бути дещо дискомфортними, але не викликатимуть болю, тому боятися не варто.

Огляд дівчат підліткового віку повинен проходити щорічно. Тільки так лікар зможе контролювати ситуацію та вчасно втрутитися, якщо виникнуть якісь відхилення від норми.

В яких ситуаціях треба обов’язково записатися до лікаря?

Якщо у дівчини вже була перша менструація, краще запланувати візит до гінеколога. Навіть у тому випадку, якщо фізично та психологічно підлітка нічого не турбує.

Приводами до термінового походу до лікаря є:

  • дуже болісні менструації, які заважають звичним буденним справам;

  • дуже рясні та тривалі менструальні виділення;

  • сильний чи постійний біль внизу живота;

  • виділення з піхви;

  • зміни форми чи розміру живота;

  • поява вторинних статевих ознак у віці до 8 років;

  • відсутність першої менструації до 15 років.

Як підготуватися?

Підготовка дівчаток нічим не відрізняється від підготовки дорослих жінок. Перед відвідуванням лікаря треба провести звичні гігієнічні процедури та вдягнути чисту білизну.

Дитячий гінеколог проводить процедуру огляду максимально делікатно, щоб не завдати дитині зайвого стресу. Вчасне звернення до лікаря дозволить виявити хворобу на початковій стадії та успішно її подолати! Піклуйтеся про здоров’я своєї донечки – записуйтеся на прийом до дитячого гінеколога у медичний центр «Авіцена».

ВИДИ ПОСЛУГ ЦІНА
Прийом лікаря гінеколога дитячого та підліткового віку первинний 700
Прийом лікаря гінеколога дитячого та підліткового віку повторний 650

*Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

Ціни

  • Прийом лікаря гінеколога дитячого та підліткового віку первинний – 700 грн
  • Прийом лікаря гінеколога дитячого та підліткового віку повторний650 грн

Отримати консультацію

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00
Субота 8:00-14:00
Неділя вихідний
Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00
Субота 8:00-14:00
Неділя вихідний

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Латиш Ольга Олександрівна
Латиш Ольга Олександрівна