Підлітковий вік – це час комплексів. А «страшний сон» для більшості підлітків – прищі.  Випробовуючи різні способи боротьби з ними, тінейджери припускаються помилок, в результаті отримуючи ще більше проблем. Сьогодні розбираємося, чому з акне краще відразу йти до дерматолога та не займатися самолікуванням.

Що відбувається зі шкірою у підлітковому віці

Акне – це захворювання сальних залоз і волосяних фолікулів, пов’язане з обміном статевих гормонів. Під час пубертатного періоду в організмі дитини відбувається багато змін. Дисбаланс гормонів активізує роботу сальних залоз. Шкірний секрет разом із частинками епідермісу та бактеріями закупорюють протоки. Так з’являються запалення – чорні цятки, гнійники, висипання та тверді вузли. Більшість сальних залоз розташовані на обличчі, грудях і спині, тому саме ці зони страждають найбільше. 

Гормональна перебудова – не єдиний фактор появи прищів. На щастя, інші негативні моменти набагато легше скоригувати:

  • дівчата часто зловживають декоративною косметикою, зокрема пудрою та тональною основою, які провокують висипання;

  • неправильне очищення – нехтування щоденним очищенням за допомогою спеціальних продуктів призводить до появи запалень;

  • незбалансоване харчування – фастфуд, чіпси, газовані напої негативно впливають на стан шкіри.

Лікування акне – вчасно зверніть увагу на проблему

Лікування вугрів включає багато етапів: консультація у лікаря дерматолога та суміжних спеціалістів, видалення комедонів, папул і пустул, зменшення активності сальних залоз, профілактика появи рубців. Після досягнення ремісії рубці лікують за допомогою пілінгів, шліфування та інших методик. Всі ці процедури повинен робити спеціаліст.

Самолікування в домашніх умовах за порадами з інтернету може бути не просто безрезультатним, а й шкідливим. Ви втрачаєте час, шкіра ще більше травмується, створюються умови для рубцювання, на місці сильних запалень залишаються розширені пори, судинні зірочки, пігментація.

Батьки часто ставляться до підліткових проблем несерйозно. Хоча вугрі та постакне майже завжди призводять до психологічних проблем – невпевненості та закомплексованості дитини. Навіть невелика кількість прищів – привід звернутися до спеціаліста.

Переваги лікування акне в центрі дерматології та косметології «Авіцена»

Лікування акне – складний багатоетапний процес. З чого розпочати? Запишіться на консультацію! Лікарі-дерматологи «Авіцени» вирішують проблему комплексно, за необхідності підлітка направлять на аналізи та дообстеження у профільних спеціалістів, які можна зробити у нашому ж медцентрі.

Комплексний підхід – лише одна з переваг, які пропонує «Авіцена»:

  • у клініці працюють дерматологи вищої категорії з великим досвідом;

  • розробляємо індивідуальні схеми лікування;

  • проводимо різні види чисток відповідно до ступеня складності вугрової хвороби;

  • застосовуємо ефективні пілінги та шліфувальні методики проти постакне та рубців;

  • допоможемо підлітку підібрати косметику за типом шкіри.

Ми створили спокійну та довірливу атмосферу, в якій діти відчуватимуть себе максимально комфортно. Під наглядом лікарів центру «Авіцена» прищі пройдуть швидко та без ускладнень. А для дитини в підлітковому віці – це вже чимала перемога. Чекаємо на вас!

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00-14:00
Неділя 10:00-16:00

Пн-Пт 9:00 – 20:00
Сб 9:00 – 14:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА