Целюліт не є медичною проблемою, що потребує втручання лікаря. Але якщо апельсинова кірка псує вам настрій і змушує покласти улюблені шорти якомога далі в шафу, прийшов час діяти. 

В медцентрі «Авіцена» є ефективна комплексна програма для боротьби з целюлітом «Ударно-хвильова терапія + озонотерапія + тейпування». Про всі переваги та особливості комплексного підходу нам розповіла лікар-фізіотерапевт Наталія Петрівна Моісеєва.

Як ударно-хвильова терапія допомагає в боротьбі з целюлітом?

УХТ – це своєрідний глибокий мікромасаж тканин. У результаті покращується кровообіг, виводяться продукти обміну, стимулюється синтез нових колагенових волокон, підвищується пружність і еластичність шкіри. Завдяки відтоку лімфи зникають набряки.

Звукові хвилі зменшують жирові клітини та відновлюють нормальний процес розпаду жирів. А головне – у вас зникне апельсинова кірка, а епідерміс розгладиться. Ми ефективно використовуємо УХТ не тільки для лікування I чи II стадії целюліту, а у «запущених» випадках – на III чи IV стадіях.

Чи боляче проходить сеанс ударно-хвильової терапії?

Процедура УХТ – дуже комфортна. Якщо ви пробували антицелюлітний масаж, то ударно-хвильова терапія однозначно більш приємна й абсолютно безболісна процедура. Сеанс УХТ триває до 30 хвилин. Після цього ви можете вести звичний спосіб життя без жодних обмежень – відвідувати спортзал, купатися в басейні, ходити в сауну.

Навіщо підключати до антицелюлітної програми озонові ін’єкції?

У комплексі з озонотерапією УХТ творить справжні дива. Введення озонової суміші у проблемні ділянки на тілі (стегна, живіт, ноги, руки) активізує обмін речовин. Річ у тім, що озон – природний окислювач. Потрапляючи в підшкірно-жирову клітковину, він переходить в форму кисню. Завдяки цьому поліпшуються обмінні процеси, посилюється мікроциркуляція, зменшується кількість жирових відкладень.

А яку роль в антицелюлітній історії відіграє тейпування?

Правильно нанесені на проблемні ділянки кінезіотейпи підіймають шкіру, це збільшує простір між тканинами та покращує циркуляцію рідини, полегшуючи енергетичний обмін жирних кислот. Такі аплікації чинять постійний лімфодренажний ефект, покращують лімфатичний і судинний кровообіг, прискорюють процеси регенерації. 

У боротьбі з целюлітом тейпування є ефективною допоміжною технологією, яка наблизить вас до бажаного результат. Тейпувати можна будь-яку проблемну зону – стегна, сідниці, живіт, руки, ноги тощо.

Як ви будуєте антицелюлітну програму? Як часто доведеться ходити на процедури?

УХТ, озонотерапію та тейпування можна проводити як під час одного візиту в медцентр, так і у різні дні. Все залежить від вашого графіку та завантаженості. Якщо у вас обмаль вільного часу, ми сплануємо програму таким чином, щоб охопити всі процедури за один візит. У будь-якому випадку графік складається і коригується індивідуально. На попередній консультації ми обговорюємо всі важливі нюанси та визначаємося з цілями на схуднення.

Коли буде помітний результат?

Якщо ми говоримо окремо про озонотерапію чи УХТ, то результат у лікуванні целюліту I чи II стадії буде помітний вже після 2-3 процедур, у більш запущених випадках – після 4-5 сеансів.

А от якщо підійти до питання комплексно «ударно-хвильова терапія + озонотерапія + тейпування», то помітний ефект буде вже після одного візиту в наш медцентр. Процедури треба проводити раз на 4-7 днів. Окрім целюліту комплекс дозволить вам забути про провисання шкіри, зменшить розтяжки та об’єми тіла.

Збалансовано харчуйтеся, займайтеся спортом, ведіть активний спосіб життя та не забувайте про правильний питний режим. Антицелюлітну програму в медцентрі «Авіцена» можна розпочати в будь-який момент. Можливо, сьогодні – саме ТОЙ день! Записуйтеся на попередню консультацію в медцентр «Авіцена» на будь-який зручний час!

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00-14:00
Неділя 10:00-16:00

Пн, Пт – 9:00 – 20:00

Сб – 9:00 – 14:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА