Целюліт є у 90% жінок, і це фізіологічна норма. Але це зовсім не означає, що ми готові миритися з “апельсиновою кіркою”!

Тримайте 3 дієвих методики, як позбутися целюліту, скоригувати форми та підвищити тонус шкіри за допомогою процедур у медичному центрі “Авіцена”.

Ендосфера-терапія

Спочатку методику створювали для відновлення професійних спортсменів після тренувань. Але з часом почали використовувати цей апаратний масаж для коригування фігури.

Ендосфера забезпечує більш інтенсивний масаж у порівнянні з мануальними техніками. Апарат має спеціальну насадку з 55 силіконовими сферами, що обертаються.

Ендосфера-терапія виводить із тканин зайву рідину та знімає набряки, оскільки імпульсна й ритмічна дія насадки активізує лімфатичну систему та посилює дренаж. Апарат використовує м’язи, як активний опір, а це спалює підшкірні жирові клітини й лікує целюліт.

Методика ефективно впорається з такими проблемами:

 • целюліт на будь-якій стадії, зокрема й фіброзній;

 • втрата тонусу шкіри;

 • локальні відкладення жиру (“вушка” на стегнах, низ живота та інші проблемні зони);

 • набряки.

Сама процедура дуже приємна, без будь-яких больових відчуттів і дискомфорту. Щоб позбутися целюліту за допомогою Ендосфера-терапії, ми рекомендуємо пройти курс із 10-12 процедур.

RF-ліфтинг ENDYMED PRO з насадкою Contour

Одне з найкращих рішень для боротьби з жировими відкладеннями у проблемних зонах. Вже після кількох сеансів целюліт і зайві сантиметри на талії, стегнах, животі, сідничках і “вушках” розтануть.

Методика поєднує вакуумний масаж і RF-ліфтинг. Сфокусований потік енергії діє безпосередньо на дерму без розсіювання у верхніх шарах шкіри. Вакуумний вплив посилює циркуляцію крові, бореться з целюлітом, активізує відтік лімфи та зменшує набряки. 

Насадка Contour для коригування фігури глибоко прогріває тканини й ефективно зменшує жирові відкладення у проблемних зонах. Глибина прогріву — 26 мм.

Ефект RF-ліфтингу ENDYMED PRO можна помітити вже після першої процедури:

 • підтяжка шкіри, покращення тургору, еластичності та пружності;
 • лікування целюліту, розтяжок і вікового провисання тканин;
 • зменшення обʼємів у проблемних зонах;

 • коригування силуету;

 • зменшення набряків завдяки потужній лімфодренажній дії.

Для стійкого та тривалого ефекту треба пройти курс із 8-10 сеансів.

Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія в медцентрі “Авіцена” — це ефективне лікування целюліту на будь-якій стадії. В основі методики — звукові хвилі, які здійснюють глибокий масаж спрямованими акустичними вібраціями.

Вони нормалізують порушені процеси в підшкірно-жировій клітковині:

 • розм’якшують сполучнотканинні структури з елементами фіброзу, які є головною причиною появи целюліту;

 • запускають внутрішньоклітинний ліполіз і зменшують обʼєм жирових кластерів;
 • вирівнюють поверхню шкіри;
 • активують кровообіг і лімфодренаж;

 • підвищують еластичність сполучних структур завдяки утворенню нових мікросудин і колагену.

Показання для проведення УХТ проти целюліту: вʼялість і пастозність шкіри, целюліт 1-4 ступенів, розтяжки, втрата тонусу.

Ударно-хвильова терапія у Черкасах у медцентрі “Авіцена” проходить без дискомфорту, а після сеансу на тілі не залишиться жодних слідів. Результат помітний уже після першої процедури.

Готуйтеся до літа разом із нами!

Ми — за естетику тіла. Але ваше здоровʼя та безпека завжди на першому місці. Тому антицелюлітні процедури в центрі косметології та дерматології “Авіцена” — це на 100% безпечні й ефективні методики, що дозволяють досягти бажаного результату максимально швидко та без шкоди для здоровʼя.

Записуйтесь на антицелюлітні програми в “Авіцену” і забудьте про естетичні недоліки, що псують настрій і змушують вас сумніватися у своїй чарівності. Ви — неперевершені!

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА