Доки існує лазерна епіляція, завжди знайдуться її прихильники та скептики. “Лазерна епіляція неефективна, викликає безпліддя, онкологію, дерматологічні хвороби” — такі твердження можна почути від людей, які категорично проти цієї процедури. Але чи так це насправді? Зʼясовуємо всі деталі в цьому матеріалі.

Чи можна робити лазерну епіляцію, якщо на тілі є родимки?

Всі родимки, що є у зоні впливу лазера, заклеюють пластиром або зафарбовують спеціальним білим олівцем (він легко змивається). Лазер розпізнає тільки пігмент меланін, тому він “не побачить” зафарбований чи заклеєний невус і ніяк не вплине на шкіру. Якщо цього не зробити, можливий опік.

Коли в зоні впливу є великі скупчення родимок, ці ділянки просто оминають під час роботи, щоб мінімізувати вплив лазерної епіляції на родимки. Тобто якщо ви оберете досвідченого спеціаліста, який дотримується всіх правил, то і здоровʼю шкіри нічого не загрожуватиме.

Чи може лазерна епіляція викликати рак?

Процедура не може спровокувати онкологічне захворювання. Дослідники висувають різні фактори переродження клітин у злоякісні: мутації ДНК, віруси, паразити, UV-випромінювання тощо. Сам лазер не може впливати на зміну властивостей клітини. Не існує жодного клінічного дослідження, яке довело б шкоду лазерної епіляції та взаємозвʼязок із розвитком онкології.

Чи викликає лазерна епіляція безпліддя?

Глибина проникнення лазерного променя всього 1-4 мм, він досягає ТІЛЬКИ волосяних фолікулів, а потім повністю розсіюється і не проникає глибше шкіри. Органи репродуктивної системи, лімфатичні вузли та кровоносні судини залишаються в абсолютній безпеці.

Чи можна робити лазерну епіляцію з тату?

Пігмент у татуйованій шкірі притягуватиме до себе лазерні промені, а це призводить до сильного нагрівання. Є вірогідність не лише зіпсувати тату, а й отримати серйозний опік, пігментні плями, шрами й пухирці. Тому якщо на вашій шкірі невелике татуювання, косметолог просто акуратно оминатиме його.

Коли можна робити лазерну епіляцію в менструальному циклі?

Лазерна епіляція при менструації дозволена, адже фізіологічно ніяк не впливає на перебіг місячних. Але багато жінок у ці дні відзначають підвищену чутливість до болю. Тому спеціалісти часто радять перенести сеанс. Робити чи не робити — вирішуєте ви, враховуючи свій психологічний і фізичний стан у різні фази менструального циклу.

Протипоказання до епіляції лазером

Попри доступність і безпечність методики, існують певні протипоказання, які потрібно враховувати, якщо ви хочете позбутися зайвого волосся за допомогою лазера. До них належать:

 • вагітність і період грудного вигодовування — у цей період у жінки змінюється гормональний фон, тому процедуру варто перенести, адже вона буде не результативною;

 • хронічні захворювання шкіри — лазерна епіляція при псоріазі, екземі, вітиліго, дерматиті в стадії загострення заборонена. Під час ремісії можлива, але тільки після консультації дерматолога;

 • варикозна хвороба, тромбоз глибоких вен;

 • онкологічні захворювання;

 • опіки, садна, подряпини й інші порушення цілісності шкірного покриву;

 • герпес у стані загострення чи ремісії;
 • мастопатія — якщо в анамнезі є цей діагноз, рішення видалення волосся цим способом краще ухвалювати тільки після консультації мамолога;
 • приймання антибіотиків — є ризик появи алергічної реакції або відсутності результату. Краще завершити курс лікування антибіотиками, почекати 2 тижні й тільки після цього планувати сеанс.

Процедура протипоказана неповнолітнім, тобто дітям, які не досягли 18-річного віку. Також ми не рекомендуємо її під час ГРВІ, грипу та загострення інших хронічних захворювань.

Ваша безпека — наш пріоритет

Ми розуміємо, що для вас важливо почуватися красивими та бажаними, тому видалення зайвого волосся — важливий пункт для багатьох людей. Але водночас ваше прагнення до досконалості не повинно завдавати шкоди здоровʼю. Саме тому ми потурбувалися, щоб в “Авіцені” вас зустрічали професійні досвідчені спеціалісти, які працюють із найкращим обладнанням світового класу.

Для видалення волосся ми використовуємо інноваційний діодний лазер Lumenis LightSheer Desire, який має багато переваг:

 • ефективність у клієнтів із будь-яким фототипом шкіри;

 • всесезонність;

 • видаляє не тільки темне, а й русяве та тонке волосся;

 • посилення вакуумом High Speed ​​відповідає за повний комфорт і відсутність болю;

 • захист від перегрівання й опіків завдяки контактному охолодженню ChillTip.

Лазерна епіляція в Черкасах у медичному центрі “Авіцена” дозволяє позбутися небажаного волосся в усіх зонах, зокрема й найбільш делікатних. Завдяки насадкам різного діаметру спеціалісти епілюють навіть ареоли молочних залоз, бакенбарди, міжбрівну зону, поодинокі волосинки на носі та у вухах, шию та глибоке бікіні.

Попередня консультація спеціаліста з лазерної епіляції обовʼязкова. Довіряйте своє здоровʼя та красу професіоналам!

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА