Біль у суглобах при артриті зʼявляється під час активних рухів чи ходьби, а також при згинаннях і розгинаннях кінцівок. Іноді шкіра над хворим суглобом починає червоніти, спостерігається локальне підвищення температури або загальна лихоманка. Зазвичай біль при артриті найсильніший вранці: будь-які рухи скутим суглобом викликають дискомфорт.

Лікування артриту в Черкасах проводять ортопеди-травматологи нашого медцентру. В “Авіцені” практикують сучасні методи зменшення болю при артриті: УХТ-терапію, плазмотерапію, інʼєкції пролонгованих глюкокортикостероїдів (блокада) і гіалуронової кислоти.

Що таке артрит: симптоми захворювання

З латині це слово перекладається як “ломота в суглобах”. Сьогодні відомо понад 200 різних хвороб із такою симптоматикою. Точні причини розвитку запалення досі точно не виявлені. Схильність до цієї патології визначається спадковістю та віком: що старша людина — то вищі ризики. На її розвиток також впливає ожиріння (збільшує навантаження на рухомі зʼєднання кісток) і травми, що були в людини в минулому.

Біль у суглобах час від часу може зʼявлятися у кожної людини. Як зрозуміти, що час звернутися по медичну допомогу? Стежте за симптомами та звертайтеся до спеціаліста, якщо помітили:

  • біль, що супроводжується припухлістю. Її легко виявити на симетричних, наприклад, запʼясткових суглобах;
  • обмеження рухливості, особливо зранку (якщо після нічного сну вам потрібно пів години, щоб “розходитися”); 
  • біль під час стиснення кистей і стоп. Проведіть невеликий тест: стисніть кисть однієї руки іншою і навпаки, потім зробіть те саме зі стопами. Якщо відчуваєте біль при стисканні, потрібна консультація травматолога.

Лікування артриту в “Авіцені” за допомогою сучасних методик

Хвороба викликає сильні больові відчуття й обмежує рухливість. Людина вимушена змінювати свої плани та звичний графік життя. Тому зменшення болю при артриті — мрія всіх пацієнтів із таким діагнозом.

Сучасні методики, які застосовують в “Авіцені”, — УХТ-терапія, плазмотерапія, інʼєкції гіалуронової кислоти дозволяють зупинити зношування хряща, зняти больовий синдром і відновити рухливість.

Комплекс цих неінвазивних процедур часто є єдиною альтернативою ендопротезуванню. Вони дозволяють уникнути операції, що дорого коштує і потребує тривалого реабілітаційного періоду.

Лікування артриту ударно-хвильовою терапією

УХТ — один із найдієвіших методів впливу на хвору хрящову тканину в сучасній медицині. Звукові хвилі певної частоти впливають на уражену ділянку, “розпушуючи” мікрокристали солі й ущільнення сполучної тканини. УХТ-терапія активізує кровопостачання тканин навколо суглоба.

Після завершення курсу пацієнт забуває про біль, суглоб відновлює звичну еластичність і здатність переносити фізичні навантаження. Зменшення больових відчуттів відбувається вже після першої процедури. УХТ ефективна у лікуванні артриту колінного суглоба, а також гомілковостопного, плечового, тазостегнового, ліктьового.

Плазмотерапія проти артриту

Плазмотерапія, або PRP-терапія — це введення в уражені тканини власної концентрованої плазми крові пацієнта. Вона збагачена тромбоцитами й має регенерувальну та відновлювальну дію.

Ін’єкції плазми безпечні та дозволяють швидко зупинити дегенеративно-дистрофічні процеси в суглобах і зняти больовий синдром. Плазма власної крові пацієнта не викликає алергічних реакцій, побічних ефектів чи звикання.

Інʼєкції гіалуронової кислоти в уражені суглоби

Гіалуронова кислота за складом нагадує синовіальну рідину і грає роль своєрідного “мастила”. Воно захищає хрящ від травмування та зношування.

Ін’єкції гіалуронової кислоти в суглоби роблять внутрішньосуглобову рідину більш щільною та в’язкою, запобігаючи руйнюванню та забезпечуючи оптимальний захист хряща. Процедура знімає запалення, запускає регенерувальні процеси та позбавляє болю.

Не відкладайте лікування “на потім”

Артрит не можна залишати без уваги, адже тривалий запальний процес може призвести до зношування та руйнування хряща, тобто артрозу. Від початку артриту до розвитку артрозу може пройти всього декілька місяців.

Лікування артриту в Черкасах у нашому медцентрі розпочинається зі збору анамнезу. Ортопед-травматолог вивчає історію хвороби, скарги, проводить додаткові тести й аналізи та тільки після цього добирає терапію, що буде ефективною в конкретній ситуації.

Зазвичай найбільш ефективним є комплексний підхід, що включає і УХТ, і плазмотерапію, і інʼєкції гіалуронової кислоти. Це дозволяє швидко зняти больовий синдром і повернутися до активного способу життя.

Якщо ви відчуваєте скутість і біль у суглобах, запишіться на консультацію до ортопеда-травматолога “Авіцени” для призначення індивідуального курсу лікування.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА