Синці й темні кола під очима – це не просто зіпсований настрій і втомлений вигляд, а ще й додаткові 5-10 років до вашого віку. Зазвичай магазинні та народні засоби або взагалі не вирішують проблему, або покращують ситуацію ненадовго.

З темними колами під очима краще за все боротися в салоні – тут вашими союзниками будуть безцінний досвід і кваліфікація лікаря-косметолога та всі можливості сучасних косметологічних апаратів. Давайте розбиратися, як прибрати чорні кола під очима, та які салонні процедури є найбільш ефективними для боротьби з цим естетичним недоліком.

Причини темних кіл під очима

Шкіра під очима дуже тонка, близько до неї підходить густа венозна судинна сітка. Між ними майже немає сполучної тканини. Проблема може з’явитися через стоншення шкіри під очима чи проблеми з венозними судинами. Ось основні причини, чому це може трапитися:

  • постійні сильні стреси;

  • розлади сну, хронічне недосипання;

  • тривала робота за комп’ютером, перевтома, сильне напруження очей;

  • зневоднення організму;

  • особливості способу життя (неправильний раціон, паління, вживання алкоголю тощо).

Поява темних кіл під очима майже завжди супроводжує вікові зміни шкіри. Крім того, синці та мішки можуть з’являтися через внутрішні патології та проблеми у роботі печінки, нирок, серця. У такому випадку треба сконцентруватися на лікуванні основного захворювання, а вже потім прибирати естетичний недолік.

Лікування темних кіл під очима

Кожна косметологічна проблема, її причини та прояви – унікальні. Тому консультація косметолога – обов’язків етап, перш ніж розпочинати боротьбу з темними колами. Сучасні методики естетичної косметології досить різноманітні. Ми зупинимося на найбільш ефективних способах, які допоможуть вам позбутися проблеми.

Біоревіалізація

Введення гіалуронової кислоти в дерму – чудовий варіант у тому випадку, якщо темні кола під очима з’явилися нещодавно. На початкових стадіях біоревіталізація може зупинити прогресування темних кіл і дасть вам можливість відтермінувати необхідність у «важкій артилерії», наприклад, контурній пластиці.

Мезотерапія

При мезотерапії у шкіру вводиться суміш лікувальних препаратів і вітамінів. Для досягнення потрібного ефекту наші лікарі-косметологи добирають всі мезотерапевтичні коктейлі індивідуально: пептидні та амінокислотні комплекси – для омолодження, препарати на основі аскорбінової кислоти – для освітлення пігментованих зон. Курс мезотерапії включає 4-8 сеансів, а ефект від процедури зберігається до 6 місяців.

Карбокситерапія

Це ін’єкційна методика введення під шкіру двоокису вуглецю для стимуляції синтезу колагену, зміцнення й освітлення шкіри. Карбокситерапія покращує кровообіг, активує обмінні процеси, допомагає позбутися не тільки синців, а й мішків і жирових гриж. Базовий курс складається з 6 процедур, які проводять двічі на тиждень.

Мікротокова терапія

Нормалізує метаболічні процеси в клітинах шкіри, прискорює синтез білків, колагену й еластину, покращує надходження в клітини поживних речовин. Завдяки терапії зникне гіперпігментація, запустяться процеси клітинного відновлення та регенерації. Курс складається з 10-15 процедур з інтервалом в декілька днів.

Контурна пластика

Для роботи з зоною під очима косметологи використовують нещільні прозорі філери з гіалуроновою кислотою. Філер тонким шаром вводиться під шкіру в зону носослізної борозни. Лікар акуратно розподіляє препарат, який стає своєрідним бар’єром і не пропускає синяву й почервоніння в зону під очима.

Всі ці процедури можуть виконуватися у різному віці, якщо для цього є показання. Тому консультаційний прийом косметолога в Черкасах – обов’язків етап перед курсом лікування. Не призначайте собі салонні процедури самостійно – довіртеся професіоналам. Лікарі-косметологи медцентру «Авіцена» проведуть діагностику шкіри та проблеми, призначать курс лікування та доберуть професійну косметику для домашнього догляду. Все це в комплексі допоможе позбутися темних кіл під очима, а ви надовго забудете про консилер і коректор.

Записуйтеся на прийом косметолога в медцентр «Авіцена» на будь-який зручний час!

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00-14:00
Неділя 10:00-16:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА