Целюліт на стегнах, сідницях і животі може з’явитися в будь-якому віці незалежно від комплекції та ваги. Ретушери проводять десятки годин у фотошопі, вирівнюючи неідеальну шкіру на стегнах моделей зі світовим ім’ям. А звичайним дівчатам і жінкам ця естетична проблема псує настрій і знижує самооцінку.
Так, целюліт не загрожує здоров’ю, але завдає психологічного дискомфорту. Якщо ви не готові миритися з «апельсиновою шкіркою», треба діяти! Сьогодні розповідаємо про причини появи целюліту та ділимося дієвими методами боротьби, які пропонує косметологія «Авіцена» у Черкасах.
Чому з’являється целюліт?
Целюліт — це не прокляття, а цілком зрозумілий біологічний процес. Все відбувається так: адипоцити (клітини, з яких складається жирова тканина) у верхньому шарі підшкірної жирової клітковини нагромаджують все більше жиру. Сполучна тканина розтягується менше, а мікроциркуляція крові та лімфи погіршується. Жирова тканина розбухає. Але її стягує фіброзна сітка, тому жировий прошарок починає нагадувати апельсинову шкірку. І ви помічаєте на поверхні шкіри добре знайому бугристість.
Існує кілька теорій появи целюліту. За однією з них, в усьому «винні» жіночі статеві гормони — естрогени. Саме тому целюліт вражає гормонозалежні зони — живіт, стегна та сідниці. За іншою версією, основна причина полягає в деградації саме сполучної тканини, що призводить до проблем із мікроциркуляцією крові. Ця теорія пояснює, чому целюліт трапляється й у дуже худих людей.
Стадії целюліту
Західні спеціалісти виділяють чотири стадії целюліту залежно від візуальної вираженості проблеми та внутрішніх змін, що відбуваються у підшкірній клітковині. Щоб точно визначити стадію целюліту, потрібна консультація косметолога.
На першій стадії сповільнюється капілярний кровообіг, порушується відтік лімфи, проте внутрішні зміни в жировій тканині ще є непомітними зовні.
Зміни, характерні для другої стадії, також можуть залишатися візуально непомітними. Але якщо защипнути шкіру пальцями, ви побачите характерну бугристість. На другій стадії набряклість є більш вираженою, шкіра стає блідою та втрачає еластичність, тканинам не вистачає кисню.
На третій стадії ситуація погіршується, дермальний шар стоншується, жирові вузли починають «виступати» над поверхнею шкіри, целюліт візуально помітний.
На четвертій стадії утворюються хворобливі щільні вузли, які здавлюють нервові закінчення. Шкіра на дотик може бути холодною і синюшною. Через сильний застій лімфи можуть з’являтися запалення й виражена набряклість.
План боротьби: які процедури допоможуть позбутися целюліту?
На відміну від багатьох процедур з догляду за шкірою обличчя та тіла, антицелюлітні програми працюють не на поверхні шкіри, а з підшкірно-жировим шаром. Апаратна косметологія демонструє високу ефективність у боротьбі з проявами целюліту на різних стадіях. Беріть на озброєння найбільш ефективні салонні процедури, які зменшать прояви целюліту вже після декількох процедур.
Ударно-хвильова терапія
УХТ — це глибокий масаж акустичними вібраціями. Звукові коливання спрямовуються в потрібну зону й нормалізують процеси в підшкірно-жировому шарі. Після курсу процедур шкіра підтягується, відновлюється відтік лімфи, фіброзні пучки стають еластичними, покращується кровообіг, виводяться токсини, стимулюється синтез колагенових волокон.
Ендосфера
Це одна з небагатьох методик апаратної косметології, яка без болю та дискомфорту повністю усуває фіброзні ущільнення й водночас не залишає синців. Принцип роботи апарату базується на ефекті компресії. Під час процедури вдається «розбити» до 50% жирових клітин. Після завершення курсу ендосфери відбувається повноцінна підтяжка контурів тіла. Понад 75% пацієнтів зберігають ефект підтяжки протягом чотирьох років.
Мікротоки
Терапія мікротоками стимулює м’язи, в результаті чого тканини підтягуються, зменшується дряблість шкіри, прискорюється обмін речовин і поліпшується відтік лімфи з проблемних зон. Це сприяє покращенню стану лімфатичної системи, а завдяки активації кровообігу посилюється лімфодренаж. Після проходження повного курсу знижується вага, зникає целюліт, коригуються контури тіла.
Озонотерапія
Після введення озону в підшкірно-жировому шарі активується мікроциркуляція крові, відбувається розсмоктування фіброзних ділянок, що формують «целюлітні вузлики», кількість жирових клітин зменшується, шкіра вирівнюється та стає пружною.
Карбокситерапія
Під час процедури в підшкірно-жировий шар вводиться діоксид вуглецю, що призводить до поступового руйнування й виведення жирових клітин з організму. Після курсу карбокситерапії підвищується пружність і еластичність шкіри, покращується кровообіг, відновлюється синтез колагену, зникають локальні жирові відкладення у різних частинах тіла.
Мезотерапія
Ін’єкційний метод боротьби з целюлітом. Під час процедури в поверхневі та середні шари шкіри вводяться спеціальні ліполітики — біологічно активні лікарські препарати, які локально розщеплюють жирові відкладення й омолоджують шкіру. Це одна з найбільш ефективних методик корекції фігури та підтяжки контурів тіла без оперативного втручання.
Всі ці процедури можна пройти в центрі косметології та дерматології «Авіцена». Попередня консультація косметолога — обов’язкова. На зустрічі лікар проаналізує ситуацію, збере анамнез та визначить найбільш ефективну тактику боротьби з целюлітом конкретно у вашому випадку.
Наша косметологія в Черкасах подбає про те, щоб целюліт більше не диктував вам, що вдягати та як почуватися. Бікіні, коротенькі шорти та спідниці, підтягнута, еластична та пружна шкіра — ви можете дозволити собі все та нарешті забути про ненависні «целюлітні вузлики».
ЧАС РОБОТИ
Понеділок-П’ятниця | 8:00-19:00 |
Субота | 9:00- 14:00 |
Неділя | 10:00- 16:00 |