Целюліт на стегнах, сідницях і животі може з’явитися в будь-якому віці незалежно від комплекції та ваги. Ретушери проводять десятки годин у фотошопі, вирівнюючи неідеальну шкіру на стегнах моделей зі світовим ім’ям. А звичайним дівчатам і жінкам ця естетична проблема псує настрій і знижує самооцінку.

Так, целюліт не загрожує здоров’ю, але завдає психологічного дискомфорту. Якщо ви не готові миритися з «апельсиновою шкіркою», треба діяти! Сьогодні розповідаємо про причини появи целюліту та ділимося дієвими методами боротьби, які пропонує косметологія «Авіцена» у Черкасах.

Чому з’являється целюліт?

Целюліт — це не прокляття, а цілком зрозумілий біологічний процес. Все відбувається так: адипоцити (клітини, з яких складається жирова тканина) у верхньому шарі підшкірної жирової клітковини нагромаджують все більше жиру. Сполучна тканина розтягується менше, а мікроциркуляція крові та лімфи погіршується. Жирова тканина розбухає. Але її стягує фіброзна сітка, тому жировий прошарок починає нагадувати апельсинову шкірку. І ви помічаєте на поверхні шкіри добре знайому бугристість.

Існує кілька теорій появи целюліту. За однією з них, в усьому «винні» жіночі статеві гормони — естрогени. Саме тому целюліт вражає гормонозалежні зони — живіт, стегна та сідниці. За іншою версією, основна причина полягає в деградації саме сполучної тканини, що призводить до проблем із мікроциркуляцією крові. Ця теорія пояснює, чому целюліт трапляється й у дуже худих людей.

Стадії целюліту

Західні спеціалісти виділяють чотири стадії целюліту залежно від візуальної вираженості проблеми та внутрішніх змін, що відбуваються у підшкірній клітковині. Щоб точно визначити стадію целюліту, потрібна консультація косметолога.

  • На першій стадії сповільнюється капілярний кровообіг, порушується відтік лімфи, проте внутрішні зміни в жировій тканині ще є непомітними зовні. 

  • Зміни, характерні для другої стадії, також можуть залишатися візуально непомітними. Але якщо защипнути шкіру пальцями, ви побачите характерну бугристість. На другій стадії набряклість є більш вираженою, шкіра стає блідою та втрачає еластичність, тканинам не вистачає кисню.

  • На третій стадії ситуація погіршується, дермальний шар стоншується, жирові вузли починають «виступати» над поверхнею шкіри, целюліт візуально помітний.

  • На четвертій стадії утворюються хворобливі щільні вузли, які здавлюють нервові закінчення. Шкіра на дотик може бути холодною і синюшною. Через сильний застій лімфи можуть з’являтися запалення й виражена набряклість.

План боротьби: які процедури допоможуть позбутися целюліту?

На відміну від багатьох процедур з догляду за шкірою обличчя та тіла, антицелюлітні програми працюють не на поверхні шкіри, а з підшкірно-жировим шаром. Апаратна косметологія демонструє високу ефективність у боротьбі з проявами целюліту на різних стадіях. Беріть на озброєння найбільш ефективні салонні процедури, які зменшать прояви целюліту вже після декількох процедур.

Ударно-хвильова терапія

УХТ — це глибокий масаж акустичними вібраціями. Звукові коливання спрямовуються в потрібну зону й нормалізують процеси в підшкірно-жировому шарі. Після курсу процедур шкіра підтягується, відновлюється відтік лімфи, фіброзні пучки стають еластичними, покращується кровообіг, виводяться токсини, стимулюється синтез колагенових волокон.

Ендосфера

Це одна з небагатьох методик апаратної косметології, яка без болю та дискомфорту повністю усуває фіброзні ущільнення й водночас не залишає синців. Принцип роботи апарату базується на ефекті компресії. Під час процедури вдається «розбити» до 50% жирових клітин. Після завершення курсу ендосфери відбувається повноцінна підтяжка контурів тіла. Понад 75% пацієнтів зберігають ефект підтяжки протягом чотирьох років.

Мікротоки

Терапія мікротоками стимулює м’язи, в результаті чого тканини підтягуються, зменшується дряблість шкіри, прискорюється обмін речовин і поліпшується відтік лімфи з проблемних зон. Це сприяє покращенню стану лімфатичної системи, а завдяки активації кровообігу посилюється лімфодренаж. Після проходження повного курсу знижується вага, зникає целюліт, коригуються контури тіла.

Озонотерапія

Після введення озону в підшкірно-жировому шарі активується мікроциркуляція крові, відбувається розсмоктування фіброзних ділянок, що формують «целюлітні вузлики», кількість жирових клітин зменшується, шкіра вирівнюється та стає пружною.  

Карбокситерапія

Під час процедури в підшкірно-жировий шар вводиться діоксид вуглецю, що призводить до поступового руйнування й виведення жирових клітин з організму. Після курсу карбокситерапії підвищується пружність і еластичність шкіри, покращується кровообіг, відновлюється синтез колагену, зникають локальні жирові відкладення у різних частинах тіла.

Мезотерапія

Ін’єкційний метод боротьби з целюлітом. Під час процедури в поверхневі та середні шари шкіри вводяться спеціальні ліполітики — біологічно активні лікарські препарати, які локально розщеплюють жирові відкладення й омолоджують шкіру. Це одна з найбільш ефективних методик корекції фігури та підтяжки контурів тіла без оперативного втручання.

Всі ці процедури можна пройти в центрі косметології та дерматології «Авіцена». Попередня консультація косметолога — обов’язкова. На зустрічі лікар проаналізує ситуацію, збере анамнез та визначить найбільш ефективну тактику боротьби з целюлітом конкретно у вашому випадку.

Наша косметологія в Черкасах подбає про те, щоб целюліт більше не диктував вам, що вдягати та як почуватися. Бікіні, коротенькі шорти та спідниці, підтягнута, еластична та пружна шкіра — ви можете дозволити собі все та нарешті забути про ненависні «целюлітні вузлики».

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00- 14:00
Неділя 10:00- 16:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА