Жінки мають цілий арсенал засобів, як покращити свою зовнішність. Але часом прагнення досконалості стосується не тільки контурів обличчя чи зморшок на шиї. Краса та естетика інтимних зон не менш важлива. Єдина проблема – до кого звертатися з делікатними питаннями?

Сучасна медицина вже давно й успішно вирішує інтимні естетичні недоліки. У Черкасах напрям естетичної гінекології активно розвивають у медцентрі “Авіцена”. Ми поговорили з акушером-гінекологом Ольгою Олександрівною Латиш і зібрали найцікавіші факти, які вам варто знати про естетичну корекцію інтимних зон.

Що таке естетична гінекологія?

Це галузь медицини, яка певною мірою об’єднує гінекологію, косметологію, пластичну хірургію і навіть психотерапію. Кожна жінка хоче бути красивою. І якщо є сумніви у привабливості якоїсь частини тіла – це сильно впливає на настрій і самооцінку.

Естетичні недоліки в інтимних зонах заважають повноцінному особистому життю та реалізації в сексуальній сфері. Естетична гінекологія для вирішення цих питань використовує дві технології: контурну інтимну пластику (філери гіалуронової кислоти) та технологію PRP (використання плазми крові, збагаченої тромбоцитами).

Які саме проблеми ви можете вирішити за допомогою контурної пластики?

Насправді сьогодні гінеколог-естетист може вирішити майже будь-яку проблему, що вас турбує. Інтимна контурна пластика працює у трьох напрямках.

Зовнішні особливості статевих органів:

 • збільшення об’єму великих і малих статевих губ;

 • підвищення тонусу шкіри;
 • усунення асиметрії.

Дискомфорт:

 • якщо турбує сухість – зволоження слизової оболонки піхви;

 • відчуття печіння, біль під час сексу;

 • післяпологові або посттравматичні рубці;

 • атрофія слизової піхви (менопауза, клімакс).

Зниження якості статевого життя 

 • коригування зони клітора та точки G для більш яскравих відчуттів під час сексу;

 • відновлення пружності та звуження вагінального каналу після пологів або під час менопаузи;

 • відновлення лібідо.

Також ін’єкції можуть зменшити стресове нетримання сечі, що актуально для багатьох жінок, просто про це не заведено говорити. Всі ці проблеми можуть бути як вродженими вадами, так і з’являтися в певний період життя через травми, пологи, різку втрату ваги, вікові зміни.

Як проводиться інтимна контурна пластика?

За допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти. Це натуральний продукт, який міститься в нашій шкірі та слизовій, зволожує їх і надає об’єм. Коли в цих тканинах зменшується кількість гіалуронової кислоти, вони поступово старіють і втрачають тонус. Безболісні ін’єкції повертають втрачену молодість і пружність делікатній зоні. А це підвищує самооцінку та надає впевненості в собі.

Це боляче?

Ні, процедура є безболісною. Перед введенням філлера лікар локально наносить крем чи спрей-анестетик, тому інтимна контурна пластика проходить абсолютно безболісно й комфортно для пацієнта. І до речі, триває процедура всього 20-30 хвилин. Після цього ви можете повернутися до звичного життя.

На відміну від хірургічних операцій, інтимна корекція не вимагає загальної анестезії, не має реабілітаційного періоду та допомагає не тільки з підтяжкою статевих губ, а й надає їм об’єму та пружності.

Як підготуватися до процедури? Чи є якісь важливі правила, яких треба дотримуватися?

Найголовніше – записатися до гінеколога для проведення огляду. Це обов’язковий пункт. Лікар проведе огляд, зробить потрібні аналізи, а також визначиться з обсягом майбутніх ін’єкцій. Це своєрідний план дій, який гінеколог узгоджує з клієнткою.

Сама корекція статевих губ проводиться в спеціально обладнаному кабінеті. Перед процедурою вам треба видалити волосся в зоні бікіні будь-яким зручним для вас способом.

Як проходить відновлення після контурної пластики? Чи буде якийсь дискомфорт?

Після корекції статевих губ кілька днів може відчуватися помірний дискомфорт. Можливі невеликі синці та набряки, які проходять протягом 3-5 днів. Також протягом тижня варто утриматися від статевого життя та обмежити фізичні навантаження (фітнес, басейн тощо), не відвідувати лазню чи сауну, не приймати гарячу ванну.

Скільки триватиме ефект?

Естетичний результат після інтимної контурної пластики за допомогою філерів триватиме 8-12 місяців. Після цього процедуру можна повторити.

Ви згадували про технологію PRP. Як її використовують в естетичній гінекології?

PRP – це плазма крові, збагачена тромбоцитами, яку отримують шляхом обробки власної крові пацієнта у центрифузі. PRP містить підвищену концентрацію тромбоцитів і вводиться в проблемні зони, де вони локально впливають на тканини організму, сприяючи процесам загоєння, регенерації, відновлення.

Клінічні спостереження, проведені в останні роки, підтвердили ефективність цього методу, тому його використовують у мікрохірургії, ортопедії, урології, гінекології. Це натуральна та безпечна методика, оскільки використовується власна кров пацієнта. PRP дозволяє скоригувати недоліки без хірургічних операцій, вживання гормональних чи хімічних медикаментів.

Які жіночі проблеми вирішують PRP-ін’єкції?

Перелік показань дуже великий – тому ви сміливо можете записуватися на консультацію, якщо помітили у себе один із симптомів:

 • сухість слизової піхви;
 • дискомфорт після пологів, розтяжки та шрами після розривів/розрізів під час пологів;

 • захворювання вульви;

 • урогенітальний синдром під час менопаузи;

 • для лікування нетримання сечі;

 • зменшення чутливості ерогенних зон;

 • вікові фізіологічні зміни інтимної зони.

Так само як і у випадку з контурною пластикою, перед процедурою треба пройти консультацію та огляд у гінеколога, який визначить найкращий метод терапії.

Для лікарів естетична гінекологія – це звичайна щоденна практика, тому не соромтеся звертатися до них за допомогою у вирішенні делікатних проблем. Сучасна медицина має все необхідне, щоб усунути недолік і повернути вам впевненість у собі.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА