Больові відчуття у спині та шиї заважають нормально жити та працювати. Якщо не звертати на них увагу, з часом біль і дискомфорт можуть стати просто нестерпними.

Ударно-хвильова терапія показала дуже високу ефективність у боротьбі з остеохондрозом спини та шиї. Це швидкий, дієвий і безпечний спосіб, який позбавить вас від больового синдрому. При цьому ефект ви помітите одразу після першої процедури. Для повного одужання та відновлення ми рекомендуємо пацієнтам пройти повний курс УХТ — його тривалість визначає лікар з урахуванням типу захворювання та його стадії.

Як діє фокусна ударно-хвильова терапія?

Завдяки дії акустичних хвиль вдається досягти такого терапевтичного ефекту:

 • руйнування відкладень солей, рубцевих змін у суглобах, тканинах і кістках;

 • відновлення й активізація місцевого кровообігу;

 • регенерація зруйнованих клітинних мембран у ділянках із запаленнями;

 • зменшення некротичних і дистрофічних змін тканин.

Лікування остеохондрозу за допомогою УХТ: показання до процедури

Ударна звукова хвиля діє на запалену ділянку прицільно, без пошкодження шкіри чи навколишніх здорових тканин. Все це дозволяє досягти гарного терапевтичного ефекту вже за декілька процедур. УХТ можна застосовувати для лікування таких патологій:

 • остеохондроз різних відділів хребта;

 • грижі міжхребцевих дисків;

 • травми хребта, кінцівок з пошкодженням нервів;

 • фіброзні зміни хребта й кісток скелета.

Давайте розглянемо найпопулярніші проблеми, які дозволяє вирішити УХТ.

Лікування шийного відділу хребту за допомогою УХТ

Найчастіше причиною патології шийного відділу хребта є перенапруження м’язів шийно-комірцевої зони і плечового суглоба. Напруга викликає спазм м’язів, а це призводить до звуження кровоносних судин.

Ударно-хвильова терапія при шийному остеохондрозі зменшує запальний процес на клітинному рівні: м’язи розслаблюються, руйнуються відкладення солей, больові відчуття зникають вже після першого сеансу.

Ударно-хвильова терапія хребта

Це ефективний і безпечний метод для всіх, хто мріє позбутися болю в хребті. Завдяки ударним хвилям пошкоджені тканини швидко відновлюються, активізується кровообіг, чутливість судин і нервів.

Більшість наших пацієнтів відзначають, що больовий синдром суттєво зменшується вже після першої процедури. УХТ показує гарні результати при лікуванні лордозу, сколіозу, гриж хребта.

Лікування грижі за допомогою УХТ

Сьогодні найбільш поширеними є грижі у шийному, грудному і поперековому відділах хребта. Грижі суттєво обмежують рухливість людини, викликає сильний біль і навіть може призвести до інвалідизації.

Щоб цього уникнути, треба вчасно розпочати комплексну терапію. УХТ діє на грижу фокусно, запобігаючи її розвитку та появі ускладнень.

УХТ-терапія в медцентрі “Авіцена” переваги:

 • Найкраще сучасне обладнання від всесвітньо відомого бренду STORZ MEDICAL.

 • Консультація ортопеда із величезним досвідом лікування проблем спини та шиї.

 • Глибокий фокусний вплив на вражені тканини та клітини.

 • Абсолютна безпечність і тривалий ефект.

 • Швидке проведення процедури у комфортних умовах.

Ви можете записатися на прийом ортопеда в медцентрі “Авіцена” на будь-який зручний час — він проведе діагностику та призначить курс лікування, враховуючи всі дані анамнезу.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-
П’ятниця
8:00-19:00
Субота 9:00- 14:00
Неділя 10:00- 16:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА