За статистикою, простатит діагностують у кожного другого чоловіка у віці після 50 років, хоча проблеми з передміхуровою залозою можуть з’явитися в будь-якому віці. Запальне захворювання передміхурової залози порушує функціонування сечовидільної та статевої системи, завдає сильних больових відчуттів, погіршує сексуальне життя та призводить до появи психологічних комплексів.

Хвороба дуже швидко прогресує – без лікування простатит переходить у хронічну фазу всього за 4-6 місяців. Чим довше чоловік не записується на прийом уролога, тим складніші зміни (в майбутньому вони майже не піддаються терапії) відбуваються у структурі передміхурової залози.

Що провокує появу простатиту?

Регулярна консультація уролога – обов’язкова умова збереження здоров’я передміхурової залози. Дорослим чоловікам треба відвідувати спеціаліста щороку, а за появи будь-яких симптомів чи дискомфортних відчуттів – записатися на прийом уролога треба якнайшвидше.

Існує ціла низка факторів, що сприяють появі захворювання:

 • часті стресові ситуації;

 • переохолодження;

 • малорухомий спосіб життя з низьким рівнем активності;

 • низький імунітет;

 • ускладнення після перенесених вірусних захворювань (ангіна, грип, ГРВІ);

 • перенесені венеричні та урологічні хвороби;

 • дисбаланс гормонів;

 • застійні явища в органах малого таза (зокрема й через тривалу відсутність статевих стосунків).

Симптоми простатиту можуть з’явитися в будь-якому віці. Просто з часом в організмі накопичується «багаж» перенесених захворювань, тому ризики виникнення запалення передміхурової залози підвищуються.

Ознаки простатиту в чоловіків

Болі в зоні передміхурової залози, часті сечовипускання, погіршення якості сексуального життя – основні ознаки простатиту. Болі можуть бути абсолютно різними, інколи з’являються «простріли» в ногу чи поперек. Потім з’являються часті позиви та неприємні відчуття при сечовипусканні. Частота сексуальних стосунків стає меншою, з’являються проблеми з ерекцією.

Відсутність лікування в майбутньому може призвести до абсцесу залози, кісти, еректильних проблем, імпотенції, аденоми, психологічних порушень. Тому дуже важливо вчасно розпочати лікування.

Лікування простатиту за допомогою УХТ у медцентрі «Авіцена»

Досвідчений уролог у Черкасах в медцентрі «Авіцена» добере індивідуальну схему лікування, враховуючи поточний стан захворювання, результати лабораторних досліджень і УЗД.

Одним із найбільш ефективних терапевтичних методів лікування сьогодні є ударно-хвильова терапія простати. Це абсолютно безпечний і безболісний варіант боротьби з запальними та застійними явищами. УХТ дозволяє знизити медикаментозне навантаження, а іноді навіть повністю відмовитися від лікарських препаратів.

При простатиті стінки передміхурової залози починають ущільнюватися. Низькочастотні імпульси УХТ направлено впливають на такі патологічно змінені структури, легко проходячи крізь здорові тканини й не пошкоджуючи їх. В результаті відбувається:

 • руйнування фіброзів і вузлів;

 • покращення кровопостачання органу;

 • зняття запального процесу;

 • нормалізація функції сечовипускання;

 • підвищення потенції;

 • усунення больового синдрому.

Фокусна ударно-хвильова терапія значно прискорює одужання, а при проходженні повного курсу забезпечує стійкий терапевтичний результат. Сексуальна активність при цьому відновлюється та посилюється вже після декількох сеансів.

Пацієнти медцентру «Авіцена» проходять ударно-хвильову терапію за індивідуальною схемою. Лікар-уролог вивчає анамнез, проводить діагностику і тільки після цього визначає кількість сеансів, їхню тривалість, інтенсивність і глибину впливу. Ми працюємо з інноваційними апаратами, тому гарантуємо вам абсолютну ефективність, безболісність і комфорт. Ударно-хвильова терапія в Черкасах в «Авіцені» – це ваш шанс назавжди забути про простатит, больові відчуття та проблеми із сексуальним життям.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА