Маючи різні проблеми зі шкірою, ми зазвичай йдемо в салон краси. Але чи правильний це підхід? Наприклад, вугрові висипи – проблема, з якою косметолог-естетист не впорається. Вилікувати акне зможе тільки лікар-косметолог із медичною освітою.

Проблеми зі шкірою часто є лише зовнішнім проявом внутрішніх патологічних процесів. Тому спочатку коректно оцінити стан шкіри повинен дерматолог, який і призначить лікування та за потреби спрямує на обстеження до гастроентеролога, ендокринолога, гінеколога, андролога, дієтолога. Медична косметологія має ще багато відмінностей від естетичної, про них ми сьогодні й розкажемо.

Що таке естетична косметологія

Естетична косметологія – це лікувально-профілактичні процедури та комплекс заходів для уповільнення процесів старіння. Залежно від віку, статі, сезонності, наявності алергій косметологи добирають професійний салонний догляд і засоби для домашнього використання.

Послуги, які надає косметолог-естетист:

 • доглядові процедури з використанням різних масок (за типом шкіри);

 • масаж обличчя;

 • чистка;

 • пілінг.

Естетична косметологія дає позитивні результати тільки якщо потрібно усунути незначні недоліки.

З якими проблемами впорається медична косметологія

Медична косметологія – більш ефективна у вирішенні питань пов’язаних із захворюваннями шкіри, процесами старіння та естетичними недоліками (порушення пігментації, зморшки, рубці, розтяжки, купероз тощо).

Послуги, які надає лікар-косметолог:

 • ін’єкційні методики;

 • апаратні методики;

 • лікувальні програми акне (вугрі);

 • лікування стрій (рубців);

 • видалення судин;

 • програми при порушенні пігментації;

 • доглядові процедури з використанням професійної лікувальної косметики при хроно- та фотостарінні шкіри.

Підсумуємо: до косметолога-естетиста слід звертатися у випадках, коли ви хочете отримати професійний догляд за шкірою й усунути незначні недоліки. Лікар-косметолог допоможе із вирішенням проблем старіння і поверхневих захворювань шкіри. Та спершу все одно слід звернутись до дерматолога.

Центр дерматології та косметології «Авіцена» має медичну ліцензію на косметологічні процедури різних напрямів. Кожному клієнту заводять медичну карту, куди заносять інформацію про стан здоров’я, перенесені захворювання, алергічні реакції, дані про препарати та схему лікування. Перед процедурою лікар-косметолог збирає анамнез і проводить обстеження пацієнта. Всі лікарі-косметологи центру мають медичну освіту та пройшли спеціальне навчання за фаховим напрямом. Це частина філософії медичного центру “Авіцена” і гарантія вашої безпеки.

Потурбуйтесь про здоров’я та красу шкіри заздалегідь і записуйтесь на консультацію до спеціалістів медичного центру “Авіцена”.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00-14:00
Неділя 10:00-16:00

Пн-Пт 9:00 – 20:00

Сб 9:00 – 14:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА