Регулярне проходження онкопрофогляду – це відповідальний, зважений і правильний підхід до власного здоров’я.
Багато онкологічних патологій розвиваються непомітно, особливо на перших стадіях. Онкопрофогляд проводять з профілактичною метою, коли пацієнтка не має ніяких скарг. Своєчасний огляд і діагностика дозволяють гінекологу вчасно помітити приховану небезпечну проблему. А більшість онкологічних патологій, виявлених на першій і другій стадії, успішно лікуються. Не нехтуйте своїм здоровʼям – виділіть час на себе та пройдіть онкопрофогляд.

Як проходить прийом у гінеколога на онкопрофогляді

В медцентрі «Авіцена» є два види онкопрофогляду. Стандартний гінекологічний онкоогляд включає прийом гінеколога та забір мазків. Повний онкопрофогляд включає комплексне обстеження:

Лікарі гінекологи медцентру «Авіцена» мають великий досвід роботи. Це запорука уважного ставлення до всіх деталей і точної діагностики. Огляд у гінеколога на профогляді в контексті підготовки для пацієнта нічим не відрізняється від звичайного планового візиту до лікаря. Прийом не займе багато вашого часу, а завдяки сучасному обладнанню та високій кваліфікації лікарів ви гарантовано отримаєте точний діагноз.
Вчасно пройдений онкопрофогляд вбереже вас від тривалого, складного психологічно та виснажливого фізично лікування. Жінкам треба проходити онкопрофогляд щонайменше раз на рік. Це єдиний ефективний спосіб раннього виявлення патологічних ракових і передракових процесів у репродуктивній системі.
Запишіться на онкопрофогляд на найближчий зручний час – дізнавайтеся деталі у консультантів медцентру «Авіцена».

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА