Project Description

Міміка, генетика і спосіб життя — через ці фактори погляд часто стає втомленим, шкіра повік розтягується й нависає, а під очима зʼявляються грижі. Позбутися цих проблем можна з допомогою блефаропластики.

Що таке блефаропластика

Це безпечна корекція повік, яка позбавляє багатьох вікових проблем у периорбітальній зоні: мімічні зморшки, жирові відкладення (грижі), обвисла шкіра на повіках, в’ялість і відсутність тонусу.

Блефаропластика верхніх і нижніх повік — це втручання на стикові офтальмології та пластичної хірургії, тому операцію повинен проводити тільки кваліфікований лікар-офтальмолог.

Види блефаропластики

В “Авіцені” можна зробити верхню та нижню блефаропластику. Блефаропластика нижніх повік дозволяє усунути в’ялість та провисання шкіри, позбутися гриж і мішків під очима, а також приховати помітні слізні борозни. 

Пластика верхніх повік відкриває погляд, позбавляє зайвої шкіри, що нависає над оком і закриває його. В обох випадках можлива естетична зміна форми повік і зміна розрізу очей за бажанням пацієнтки.

Як проходить блефаропластика

Корекція повік не потребує госпіталізації, проводиться під місцевим знеболенням і триває до 30 хвилин. Під час усіх маніпуляцій пацієнтка нічого не відчуває, але спокійно може спілкуватися з лікарем. Після операції можлива індивідуальна реакція — невеликий набряк або синці. 

Показання до блефаропластики

Показання до блефаропластики можуть бути естетичними та медичними. Коли шкіра верхніх повік починає звисати, під очима зʼявляються грижі, кутики очей зрадницьки опускаються, підтяжка повік виконується за естетичними показаннями. 

У випадку сильного нависання верхніх повік, які перешкоджають правильній роботі зорового апарату та підвищують ризик травматизації, пластику повік проводять за медичними показаннями. 

Показання:

 • нависання шкіри над верхньою повікою;

 • мішки, грижі та припухлості під очима;

 • аномальна будова повік;

 • наслідки травмування;

 • надмірно низьке розташування верхньої повіки, заворот повік всередину тощо.

Протипоказання до проведення блефаропластики

Пластична хірургія повік не проводиться за наявності таких протипоказань:

 • запальні й інші патологічні процеси в зоні очей;

 • онкологічні новоутворення в організмі;

 • цукровий діабет;

 • системні захворювання крові;

 • вагітність, період грудного вигодовування;

 • підвищений внутрішньочерепний, внутрішньоочний тиск;

 • стійка артеріальна гіпертензія.

Етапи проведення пластичної операції з підтяжки повік в “Авіцені”

Щоб досягти бажаного результату й забезпечити максимальну безпеку пацієнтам, блефаропластика у Черкасах проводиться в декілька етапів:

 1. Консультація лікаря-офтальмохірурга. В “Авіцені” консультації й оперативні втручання проводить Тетяна Володимирівна Коваль — офтальмохірург вищої категорії з 16-річним лікарським стажем. На прийомі вона проведе огляд, відповість на всі запитання й покаже, яким може бути фінальний результат.
 2. Обстеження. Після проведення огляду лікар визначить перелік аналізів, досліджень і за потреби візитів до фахівців інших спеціальностей. Також кожного пацієнта проінструктують щодо правил підготовки безпосередньо перед операцією (відмова від шкідливих звичок, дієта, приймання ліків).
 3. Проведення операції. Втручання виконується зі знеболенням, після цього пацієнт отримує рекомендації щодо післяопераційного догляду.
 4. Реабілітаційний період. Після операції треба перебувати під наглядом лікаря всього 1-2 години. Після цього можна повертатися до звичного ритму життя. Шви знімаються на 7-10 день, усе залежить від індивідуальних особливостей. Протягом реабілітаційного періоду лікар супроводжує пацієнта в телефонному режимі. Кінцевий результат ми оцінюємо за 6 місяців. Тривалість періоду відновлення залежить від багатьох факторів: віку, типу і стану шкіри, особливостей організму, способу життя тощо.

Поверніть собі відкритий свіжий погляд, позбудьтеся мішків, жирових гриж і обвислої шкіри на повіках. Зі спеціалістами “Авіцени” це безпечно, швидко та безболісно!

Ціни на послуги

 • Блефаропластика верхніх повік – 17 000 грн
 • Блефаропластика нижніх повік – 17 000 грн

 

Послуги Ціна
Блефаропластика верхніх повік 17 000
Блефаропластика нижніх повік 17 000

*Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

Отримати консультацію

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Обирайте свого спеціаліста

Коваль Тетяна Володимирівна
Коваль Тетяна Володимирівна
Похилюк Роман Генадійович
Похилюк Роман Генадійович

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:30-13:00
Неділя вихідний

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА