Project Description

Ввечері треба мати розкішний вигляд, а шкіра обличчя зрадницьки видає всі недоспані ночі й стрес на роботі? Набряки, темні кола під очима, тьмяний колір, дрібні зморшки, комедони… Завітайте в “Авіцену” на сеанс Geneo+, заплющте очі та просто розслабтеся! Апаратний догляд Geneo+ всього за 40-60 хвилин перетворить вас із втомленої принцеси в розкішну королеву!

Вже після одного сеансу шкіра стане сяйливою, ніжною, пружною та зволоженою. А повний курс терапії Geneo+ в “Авіцені” дозволить зберегти стійкий wow-ефект до 2-3 місяців. Результат після курсу Geneo+ в Черкасах можна сміливо порівняти з ефектом після інʼєкційної косметології.

Унікальність апарату Geneo+

Процедура проводиться на апараті Geneo+, створеному ізраїльськими лікарями-косметологами. Він забезпечує глибоке очищення, зволоження, тонізування та живлення.

Платформа передбачає різні програми для усунення пігментації та лікування шкіри з ознаками старіння, дозволяє проводити сеанси антиейдж та безпечного освітлення пігментації.

Основна дія апарату спрямована на корекцію ознак фото- та хроностаріння, а також вирівнювання кольору шкіри. Догляд підходить усім фототипам шкіри, не потребує підготовки, не має сезонних обмежень та періоду реабілітації.

4 етапи процедури Geneo+

Мультидогляд Geneo+ врятує від тьмяного кольору обличчя, поверхневої пігментації, дрібних зморшок, темних кіл під очима, розширених пор. Після сеансу ви точно скажете “вау” ідеально рівній і гладенькій шкірі.

Процедура включає чотири етапи.

 1. OxyGeneo (оксигенація, ексфоліація). На шкіру наносять спеціальний гель Pollogen з активними лікувальними компонентами. Залежно від мети — омолодження чи освітлення — використовують гелі NeoRevive або NeoBright. Протягом декількох хвилин лікар обробляє шкіру за допомогою OxyGeneo із капсулою Capsugen, що знімає зроговілий шар епідермісу й освіжає колір. Шкіра активно насичується киснем, покращується кровообіг, посилюється клітинний метаболізм.
 2. TriPolar RF (синтез колагену, миттєвий ліфтинг). Модуль TriPollar забезпечує вплив RF-енергії на дерму та підшкірно-жирову клітковину. Розігрів тканин відбувається під контролем температурного сенсора, це зводить ризики опіків до нуля. Під час цього етапу частина молекул колагену в дермі змінює свою структуру, завдяки цьому ви бачите миттєвий ліфтинг-ефект.
 3. Ultrasound (інтенсивне живлення та глибоке зволоження шкіри). Ультразвуковий модуль Ultrasound дозволяє доставити активні інгредієнти сироваток і лікувальних активів у глибокі шари шкіри. Для зволоження косметолог використовує препарати на основі гіалуронової кислоти. Додатковий “механічний” вплив ультразвуку активує фібробласти.
 4. NeoMassage (лімфодренаж, виведення токсинів, стимуляція мʼязів, що формують каркас шкіри). Завершальний етап — інтенсивний апаратний масаж вібрувальною насадкою. Масаж дозволяє вивести всі продукти метаболізму, що утворилися на попередніх стадіях. Має міостимулювальну дію — здійснює підтяжку контурів обличчя, знімає зажими мʼязів, що формують зморшки, підтягує овал обличчя.

Показання та протипоказання

Процедура ефективно коригує зморшки та заломи, дбайливо очищує шкіру, покращує колір обличчя, надає ліфтинг-ефект. Показання для Geneo+:

 • вікові зміни шкіри;
 • погіршення кольору обличчя;
 • зморшки;
 • суха, зневоднена шкіра;
 • пігментація;
 • зниження пружності шкіри.

Ми радимо пройти курс із 8-10 процедур з інтервалом у 2 тижні. Така схема догляду подарує вам оновлену ​​шкіру і стійкий результат на декілька місяців. Наш косметолог у Черкасах складе для вас індивідуальний зручний графік сеансів.

Попри безпеку й ефективність, є декілька протипоказань, коли Geneo+ краще перенести на інший час:

 • вагітність і період лактації;

 • онкологічні хвороби;
 • шкірні захворювання;
 • важкі патології серцево-судинної та нервової системи;

 • металеві імпланти в зоні впливу;

 • імунні порушення.

Вікові обмеження

Geneo+ не має вікових обмежень. За показаннями її можна проводити в будь-якому віці. Geneo+ може проводитися як самостійно, так і в поєднанні з іншими ін’єкційними й апаратними методиками.

Період реабілітації

Один з основних плюсів технології — відсутність періоду реабілітації. Вона відрізняється високим рівнем комфорту. Після сеансу треба використовувати зволожувальний крем, захищати шкіру від впливу ультрафіолету, утриматися від засмаги та відвідування лазні.

Сезонність проведення

Процедуру можна проводити незалежно від сезонного фактора, в будь-яку пору року, навіть улітку.

“Ефект Попелюшки” — вау-результат перед важливими подіями

Це ідеальний експрес-догляд “на вихід” без періоду реабілітації з миттєвим вау-ефектом.  Geneo+ часто порівнюють з “ефектом Попелюшки” — ви можете сміливо записуватися до косметолога перед важливими подіями, побаченнями чи святами.

Завдяки делікатній дії одразу після сеансу можна йти на червоний килим чи у студію на фотосет. На шкірі не буде жодних подразнень.

Центр косметології та дерматології “Авіцена” запрошує вас спробувати цей унікальний догляд Geneo+. Подаруйте своїй шкірі ковток свіжого повітря разом із Geneo+. Записуйтесь на попередню консультацію до лікаря-косметолога “Авіцени”.

Ціни (разом з маскою)

 • Миттєва підтяжка шкіри (RF ліфтинг) – 1400-1800 грн

 • Ефект Попелюшки- 2600-3000 грн
 • Детокс шкіри – 2100-2500 грн

ПОСЛУГИ ЦІНИ (разом з маскою)
Миттєва підтяжка шкіри (RF ліфтинг) 1400-1800
“Ефект Попелюшки” 2600-3000
“Детокс шкіри” 2100-2500

 

*Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 9:00-19:00
Субота 9:00-17:00
Неділя вихідний

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

 

Обирайте свого спеціаліста

Гайко Вікторія Олександрівна
Гайко Вікторія Олександрівна
Цимбал Тетяна Валентинівна
Цимбал Тетяна Валентинівна
Левченко Марія Ігорівна
Левченко Марія Ігорівна
Пироженко Яна Олександрівна
Пироженко Яна Олександрівна
Пунтус Ірина Валеріївна
Пунтус Ірина Валеріївна