Project Description

Одним з різновидів апаратного масажу є кріомасаж. Під час цієї процедури разом з прийомами традиційного масажу додатково використовують активну дію холоду. Зазвичай кріомасаж проводять за допомогою рідкого азоту. Ви можете пройти курс кріомасажу в медцентрі «Авіцена» – записуйтесь на попередню консультацію до лікаря-дерматолога.

Дієвий лікувальний ефект холоду базується на короткочасному впливі на організм людини. Під час цього процесу спочатку проходить різке звуження кровоносних судин, а потім їх стійке розширення. В результаті відбувається повне відновлення, зміцнення імунітету та прискорення всіх обмінних процесів. 

Кріомасаж чинить комплексний вплив на організм людини: запускає процеси відновлення, сприяє очищенню шкіри завдяки відлущуванню поверхневих шарів епітелію, має розсмоктувальну і протизапальну дію, зменшує набряклість, позбавляє болю в суглобах, сприяє відновленню росту волосся та попереджує старіння шкіри. Після сеансу ви відчуватимете приємний приплив тепла.

Показання для проведення кріомасажу

Ми рекомендуємо пройти курс кріомасажу за наявності таких показань:

  • целюліт у жінок на будь-якій стадії;

  • жирна та проблемна шкіра обличчя;

  • акне та постакне;

  • облисіння та незадовільний стан волосся.

Як проходить сеанс кріомасажу

Процедуру кріомасажу проводять з використанням спеціального аплікатора, який занурюють у рідкий азот. Між шкірою та рідким азотом під час сеансу утворюється повітряна подушка. Кріомасаж проводиться по масажних лініях чи безпосередньо у прямому контакті з проблемною зоною від 5 до 7 хвилин.

Для досягнення бажаного ефекту потрібно провести від 10 до 15 сеансів масажу. Ми рекомендуємо повторювати курс декілька разів на рік, а для профілактики вугрів і акне кріомасаж можна робити частіше. Ця методика успішно поєднується з усіма сучасними косметологічними технологіями та продуктами.

Протипоказання до кріомасажу

Перед проведенням кріомасажу треба враховувати деякі протипоказання. Його не рекомендують проводити за наявності:

  • алергії на холод;

  • герпесу;

  • гнійних висипань у гострому періоді;

  • куперозу;

  • епілепсії чи мігрені.

Провести кріомасаж для досягнення лікувального і косметичного ефекту можна в медцентрі «Авіцена». Це абсолютно безболісні, максимально безпечні та водночас дуже ефективні процедури, які допоможуть впоратися з естетичними недоліками.

ПОСЛУГИ ЦІНА
Кріомасаж (одна анатомічна зона) 150

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок – П’ятниця 8:00-19:00
Субота 9:00-14:00
Неділя 10:00- 16:00

Пн-Пт 08:00 – 19:00

Сб 09:00 – 14:00

Нд 10:00 – 16:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Цимбал Тетяна Валентинівна
Цимбал Тетяна Валентинівна
Волкова Наталія Анатоліївна
Волкова Наталія Анатоліївна
Сіянко Вікторія Іванівна
Сіянко Вікторія Іванівна
Уманець Антоніна Сергіївна
Уманець Антоніна Сергіївна
Пироженко Яна Олександрівна
Пироженко Яна Олександрівна