Project Description

Одним з різновидів апаратного масажу є кріомасаж. Під час цієї процедури разом з прийомами традиційного масажу додатково використовують активну дію холоду. Зазвичай кріомасаж проводять за допомогою рідкого азоту. Ви можете пройти курс кріомасажу в медцентрі «Авіцена» – записуйтесь на попередню консультацію до лікаря-дерматолога.

Дієвий лікувальний ефект холоду базується на короткочасному впливі на організм людини. Під час цього процесу спочатку проходить різке звуження кровоносних судин, а потім їх стійке розширення. В результаті відбувається повне відновлення, зміцнення імунітету та прискорення всіх обмінних процесів. 

Кріомасаж чинить комплексний вплив на організм людини: запускає процеси відновлення, сприяє очищенню шкіри завдяки відлущуванню поверхневих шарів епітелію, має розсмоктувальну і протизапальну дію, зменшує набряклість, позбавляє болю в суглобах, сприяє відновленню росту волосся та попереджує старіння шкіри. Після сеансу ви відчуватимете приємний приплив тепла.

Показання для проведення кріомасажу

Ми рекомендуємо пройти курс кріомасажу за наявності таких показань:

  • целюліт у жінок на будь-якій стадії;

  • жирна та проблемна шкіра обличчя;

  • акне та постакне;

  • облисіння та незадовільний стан волосся.

Як проходить сеанс кріомасажу

Процедуру кріомасажу проводять з використанням спеціального аплікатора, який занурюють у рідкий азот. Між шкірою та рідким азотом під час сеансу утворюється повітряна подушка. Кріомасаж проводиться по масажних лініях чи безпосередньо у прямому контакті з проблемною зоною від 5 до 7 хвилин.

Для досягнення бажаного ефекту потрібно провести від 10 до 15 сеансів масажу. Ми рекомендуємо повторювати курс декілька разів на рік, а для профілактики вугрів і акне кріомасаж можна робити частіше. Ця методика успішно поєднується з усіма сучасними косметологічними технологіями та продуктами.

Протипоказання до кріомасажу

Перед проведенням кріомасажу треба враховувати деякі протипоказання. Його не рекомендують проводити за наявності:

  • алергії на холод;

  • герпесу;

  • гнійних висипань у гострому періоді;

  • куперозу;

  • епілепсії чи мігрені.

Провести кріомасаж для досягнення лікувального і косметичного ефекту можна в медцентрі «Авіцена». Це абсолютно безболісні, максимально безпечні та водночас дуже ефективні процедури, які допоможуть впоратися з естетичними недоліками.

ПОСЛУГИ ЦІНА
Кріомасаж (одна анатомічна зона) 150

 

*Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 9:00-19:00
Субота 9:00-17:00
Неділя вихідний

Пн-Пт 08:00 – 19:00

Сб 09:00 – 14:00

Нд 10:00 – 16:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

Обирайте свого спеціаліста

Сіянко Вікторія Іванівна
Сіянко Вікторія Іванівна
Гайко Вікторія Олексіївна
Гайко Вікторія Олексіївна
Пунтус Ірина Валеріївна
Пунтус Ірина Валеріївна