Project Description

Крім суто фізичного болю та постійного дискомфорту, патології ЛОР-органів можуть призводити до підвищення артеріального тиску, сильної стомлюваності, частих застуд і загального погіршення якості життя. Без терапії вони стають хронічними та псують людині життя протягом десятків років.

Якщо медикаментозне лікування хвороб носа, вух чи горла не дає результату, потрібна ЛОР-операція. Тим паче сучасні технології дозволяють оперувати максимально делікатно й атравматично.

Більшість хірургічних втручань на ЛОР-органах в “Авіцені” проводиться амбулаторно з допомогою малоінвазивних методів зі швидким загоєнням і мінімальними больовими відчуттями.

ЛОР-операції в медцентрі “Авіцена”

Закладеність і викривлення перегородки носа, гайморит, тонзиліт (запалення піднебінних мигдаликів), розлад функції ковтання — всіх цих захворювань можна легко позбутися завдяки ЛОР-хірургії.

Спеціалісти “Авіцени” проводять такі види операцій:

  • Вазотомія носових раковин. Це хірургічне втручання для відновлення носового дихання при хронічних або вазомоторних ринітах, гіпотонії, деяких захворюваннях ендокринної системи. Операція на перегородці носа дозволяє позбутися закладеності носа завдяки зняттю застою в судинних сплетіннях нижніх раковин.

  • Септопластика носа. Операція з виправлення носової перегородки дозволяє усунути викривлення шляхом корекції хрящових і кісткових тканин. На відміну від ринопластики, що спрямована на зміну форми з естетичною метою, септопластика завжди виконується за медичними показаннями та ніяк не впливає на зовнішній вигляд носика.

  • Тонзилектомія. Це видалення піднебінних мигдаликів, уражених хронічним запальним процесом. До хірургічного втручання вдаються, якщо виявилися неефективними кілька курсів консервативної терапії або є ризик розвитку ускладнень. Видалення мигдаликів показане при хронічному тонзиліті, ангіні, що зʼявляється понад 4 рази на рік, нагноєннях на мигдаликах та інших інфекційних ураженнях задньої частини горла.

Яка підготовка потрібна перед ЛОР-операцією

Перед проведенням будь-якої ЛОР-операції пацієнт проходить обстеження (ЕКГ, КТ, рентген легенів, УЗД серця, консультація сімейного лікаря або педіатра) та здає аналізи (клінічний і біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі, коагулограма). Точний перелік потрібних обстежень повідомляє лікар.

Напередодні операції не можна їсти та пити після 22.00, в день операції не наносити косметику, не палити та не вживати алкогольні напої. Про приймання медикаментів також треба завчасно повідомити лікаря. Можливо, деякі з них треба буде тимчасово скасувати.

Планові операції на ЛОР-органах не проводять жінкам у перший тиждень менструального циклу (під час менструації) через зміни в згортанні крові. Також втручання не проводяться пацієнтам із гострими інфекціями. Якщо напередодні або вранці в день операції ви відчули ознаки застуди — обов’язково повідомте про це лікаря та перенесіть візит у медцентр на іншу дату.

Переваги ЛОР-хірургії в медцентрі “Авіцена”

  • Кваліфіковані лікарі з великим досвідом проведення малоінвазивних операцій на ЛОР-органах.

  • Якісне сучасне обладнання, що дозволяє практикувати малотравматичні хірургічні втручання.

  • Комфортний стаціонар і турботлива медична команда, щоб відновлення пройшло легко, і ви якнайшвидше повернулися до звичного життя.

Перед призначенням оперативного лікування обовʼязкова консультація й огляд у лікаря-отоларинголога “Авіцени”.

Обирайте свого спеціаліста

Сокирка Михайло Іванович
Сокирка Михайло ІвановичЛікарський стаж - 20 років

Ціни на послуги

  • Тонзилектомія – 13 200 грн
  • Септопластика – 13 200 грн
  • Вазотомія – 16 500 грн

 

Послуги Ціна
Тонзилектомія 13 200
Септопластика 13 200
Вазотомія 16 500

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00
Субота 8:00-14:00
Неділя вихідний
Понеділок-П’ятниця 8:00-20:00
Субота 8:00-14:00
Неділя вихідний

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА