Project Description

Мамопластика — це корекція розміру та форми грудей. Завдяки цій операції можна збільшити чи зменшити розмір грудей, зробити підтяжку та відновити форму після грудного вигодовування, скоригувати асиметрію грудей, ареол і сосків.

Пластичну корекцію грудей у Черкасах проводить Роман Геннадійович Похилюк — пластичний хірург “Авіцени” з 15-річним лікарським стажем, член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів ВАПРЕХ.

В нашому медцентрі проводяться такі різновиди пластичних операцій грудей.

Збільшення грудей 

Збільшення грудей імплантами дозволяє досягти ідеального розміру молочних залоз, щоб жінка могла позбутися комплексів, відчувати себе бажаною та сексуальною. Пластична операція по збільшенню грудей проводиться з допомогою сучасних імплантів, які добираються індивідуально під фізіологічні особливості та побажання пацієнтки.

Мамопластика показана у ситуаціях, коли жінка від природи має невеликі груди й відчуває через це дискомфорт. Збільшення грудей у Черкасах часто проводиться пацієнткам після вагітності, лактації чи через вікові зміни, коли зменшується обʼєм залози та зʼявляються провисання. Також пластична операція грудей є варіантом корекції після видалення доброякісних чи злоякісних новоутворень.

Зменшення грудей

Редукційна мамопластика виконується для зменшення розміру грудей і покращення їхньої форми. Під час операції лікар видаляє частину молочної залози та моделює форму відповідно до побажань і фізіологічних особливостей пацієнтки. 

Зменшення грудей показане жінкам, які відчувають фізичний і психологічний дискомфорт через надмірно великі молочні залози, страждають від мастоптозу, болю у спині, подразнень у підгрудній складці, а також не можуть дібрати одяг і білизну. Зменшення грудей у Черкасах може поєднуватися із підтяжкою молочних залоз, щоб суттєво покращити якість життя жінки та повернути їй впевненість у собі.

Підтяжка грудей

Підтяжка грудей у Черкасах (мастопексія) дозволяє підняти та покращити форму обвислих молочних залоз, розташувавши їх у вищому положенні. Операція з підтяжки грудей показана після вагітності та періоду грудного вигодовування, коли груди втрачають колишню форму та пружність, обвисають, а також при появі асиметрії, розтяжок і опущенні сосків нижче субмамарної складки.

Мастопексія також може виконуватися через вікові зміни, вроджені особливості чи після різкого схуднення. Опущення грудей коригується видаленням зайвої шкіри, підтягуванням тканин молочних залоз і переміщенням сосково-ареолярного комплекса вгору. Після підтяжки грудей у Черкасах молочні залози набувають природної гармонійної форми, зникає птоз і провисання, підвищується пружність. Водночас обʼєм грудей практично не змінюється.

Реконструкція ареол і сосків 

Пластика соска та ареоли в Черкасах виконується для відновлення форми, розміру та розташування ареол і сосків. Операція може включати корекцію втягнутих сосків чи навпаки надмірно розвинених, корекцію форми ареол, корекцію розмірів сосків, а також корекцію форми сосків.

Реконструкція сосків і відновлення ареол сосків зазвичай призначається після видалення частини молочної залози під час лікування доброякісних чи злоякісних захворювань або через деформацію сосків і ареол внаслідок травми.

Гінекомастія

Видалення гінекомастії в Черкасах — це мамологія для чоловіків. Інколи з різних причин чоловіки можуть помічати зростання молочних залоз, що робить силует більш жіночним і викликає комплекси. Крім того, ця патологія може супроводжуватися набряклістю грудей, збільшенням ареол, болем і виділеннями з сосків. Гінекомастія у чоловіків може проявлятися на одній молочній залозі або відразу на обох.

Лікування гінекомастії передбачає усунення причини появи патології (гормональні зміни, гормонально-активні пухлинні процеси, ендокринні захворювання, приймання певних препаратів), а також хірургічне видалення надлишкових тканин молочних залоз. Видалення гінекомастії дозволяє позбутися гіпертрофованої залозистої або жирової тканини та досягти більш підтягнутого маскулінного контуру грудей.

Мамопластика: ДО та ПІСЛЯ

Ціни на послуги

 • Збільшення грудей з периареолярною мастопексією – 61 500 грн

 • Збільшення грудей з вертикальною мастопексією – 69 700 грн
 • Збільшення грудей за допомогою жиру – 41 000 грн
 • Збільшення грудей інфрамамарним доступом – 54 600 грн
 • Збільшення грудей інфрамамарним доступом – 53 300 грн
 • Збільшення грудей по Рібейро – 82 000 грн
 • Підтяжка грудей по Рібейро – 69 700 грн
 • Підтяжка грудей вертикальна – 53 300 грн
 • Підтяжка грудей периареолярна – 45 100 грн
 • Зменшення грудей – 69 700 грн
 • Реконструкція ареол та сосків – 24 600 грн
 • Корекція ареол – 16 400 грн
 • Гінекомастія – 28 700 грн

Обирайте свого спеціаліста

Похилюк Роман Генадійович
Похилюк Роман ГенадійовичЧлен Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів ВАПРЕХ
Лікарський стаж – 15 років

 

Послуги Ціна
Збільшення грудей з периареолярною мастопексією 61 500
Збільшення грудей з вертикальною мастопексією 69 700
Збільшення грудей за допомогою жиру 41 000
Збільшення грудей інфрамамарним доступом 54 600
Збільшення грудей по Рібейро 82 000
Підтяжка грудей по Рібейро 69 700
Підтяжка грудей вертикальна 53 300
Підтяжка грудей периареолярна 45 100
Зменшення грудей 69 700
Реконструкція ареол та сосків 24 600
Корекція ареол 16 400
Гінекомастія 28 700

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:30-13:00
Неділя вихідний

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА