Project Description

Пластична хірургія тіла — це сучасна методика корекції форм і обʼємів різних частин тіла для досягнення гармонійної зовнішності. З допомогою сучасних технологій пацієнти можуть позбутися недоліків, виправити особливості будови тіла, які викликають комплекси, повернутися в форму після пологів чи травмування. Пластична хірургія дозволяє зупинити та виправити наслідки вікових змін у проблемних зонах, щоб ви почувалися впевнено.

“Авіцена” пропонує велику кількість операцій з пластичної корекції тіла. Всі хірургічні втручання проводить досвідчений фахівець Роман Геннадійович Похилюк. Пластичний хірург має 15 років лікарського стажу, провів тисячі пластичних операцій, є членом Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів ВАПРЕХ.

Ліпосакція 

Ліпосакція в Черкасах — це інноваційний метод пластичної хірургії, завдяки якому можна видалити надлишковий жир із проблемних ділянок. Під час процедури лікар використовує спеціальні інструменти для відсмоктування жирових відкладень, що дозволяє точно змоделювати контури тіла та досягти ідеальних пропорцій. 

Ліпосакція живота та ліпосакція стегон — одні з найбільш популярних процедур із корекції фігури у світі. Відтепер ви можете зробити ліпосакцію у досвідченого спеціаліста в Черкасах, швидко пройти відновлення в хірургічному стаціонарі “Авіцени” і повернутися до звичного життя вже з новою фігурою, про яку давно мріяли. Ціна ліпосакції та результат, який ви отримаєте після процедури, повністю себе виправдовують.

Ліполіфтинг

Ліполіфтинг у Черкасах — це оптимальний варіант, коли ви хочете скоригувати сідниці чи груди, не вдаючись до встановлення імплантів. Ліполіфтинг, або ліпофілінг, дозволяє скоригувати проблемні зони з допомогою трансплантації власних жирових тканин. 

Ліпофілінг (збільшення) сідниць, дозволяє повернути втрачені обʼєми, зробити сідниці округлими та підтягнутими, позбутися провисань і підвищити пружність. Ліполіфтинг грудей зазвичай проводиться для збільшення молочних залоз і корекції їхньої форми у пацієнток, які не готові до встановлення імплантів. Корекція контурів тіла проводиться власними жировими клітинами, тому ризик побічних реакцій чи відторгнення зведений до нуля. Ліпофілінг тіла є малотравматичною процедурою зі швидким відновлювальним періодом.

Міні та повна абдомінопластика

Абдомінопластика живота — це пластична операція з видалення надлишків шкіри та підтяжки мʼязів, щоб отримати ідеальний контур живота. Ця процедура дуже ефективна для усунення діастазу у жінок після пологів, а також у людей, які стрімко схуднули. Пластика живота дозволяє позбутися так званого “фартуха” — обвислих тканин, які можуть повністю закривати лінію бікіні.

Малотравматична міні абдомінопластика в Черкасах дозволяє скоригувати форму нижньої частини живота, що розташована над лобковою кісткою. Така пластика живота показана при опущенні передньої стінки живота, вʼялості шкіри, зниженні тонусу мʼязів преса, випинанні грижі, наявності розтяжок, рубців після операцій тощо.

Збільшення та підтяжка сідниць

Корекція обʼєму та форми сідниць — мрія багатьох жінок. Зі спеціалістами “Авіцени” цю мрію легко здійснити. Пластика сідниць у Черкасах дозволяє покращити форму, контур та пружність сідничок, зробити їх більш округлими, спокусливими та підтягнутими.

Операція з відновлення форми сідниць називається глютеопластика. Методика дозволяє досягти збільшення сідниць у Черкасах, неначе ви весь вільний час проводите в тренажерному залі. Операція дозволяє округлити сідниці, підійняти їх, надати обʼєму, якщо його не вистачає, позбутися обвисання, що часто зʼявляється з віком. Відновлення форми сідниць може призначатися людям із вродженими патологіями або в періоді відновлення після травм.

Підтяжка сідниць також дозволяє виправити асиметрію, позбутися целюліту та атрофії сідничних мʼязів. Під час операції лікар може одночасно зробити і ліфтинг сідниць, і збільшити їхній обʼєм, якщо ви мрієте про сідниці, як у Джей Ло.

Підтяжка плечей

Брахіопластика, або підтяжка шкіри плечей і рук, — це естетична пластична операція, що дозволяє видалити надлишок м’яких тканин у плечовій ділянці. Це часто турбує людей після сильного схуднення, вікового зниження пружності шкіри, а також після видалення надлишку жирових відкладень апаратним, ін’єкційним чи хірургічним способом.

Підтяжка шкіри рук показана за наявності вʼялості та розтягнутості шкіри в зоні плечей, зниження тонусу м’язів та еластичності шкіри, надлишку м’яких тканин через слабку фізичну активність. Підтяжка плечей у Черкасах може проводитися паралельно з видаленням надлишкового жиру в зоні плечей. тоді завдяки ліпосакції та брахіопластиці лікар зменшує обʼєм рук і надає їм гармонійної форми.

Підтяжка стегон 

Підтягнута та пружна шкіра, чіткі контури, відсутність целюліту на стегнах? Із феморопластикою все це стає реальністю. Підтяжка стегон у Черкасах дозволяє отримати стегна вашої мрії з мінімальним втручанням. Під час операції лікар створює ідеальний контур, прибирає провисання, здійснює підтяжку внутрішньої поверхні стегна та прибирає зайвий жир із зовнішньої. 

В результаті ви отримуєте ідеальну форму стегон і гладеньку, рівну, пружну й еластичну шкіру, навіть у випадках коли тренування та масажі не дають результату. Пластика та ліфтинг стегон показані пацієнтам із віковими змінами, після різкої втрати ваги та появи обвисань, а також помітній вʼялості шкіри внаслідок малорухливого способу життя.

Ліпофілінг кистей

У молодості руки мають доглянутий вигляд завдяки тонкому прошарку жирової тканини, що приховує вени та сухожилля, надає шкірі гладкості та здорового кольору. З часом природний жировий прошарок зменшується, і руки починають першими видавати вік: поглиблюються зморшки, суглоби здаються великими, посилюється пігментація. Пластична операція з омолодження кистей рук допоможе впоратися з усіма цими проблемами.

Ліпофілінг кистей рук — це малоінвазивна операція для омолодження рук через введення власної жирової тканини пацієнта в ділянки, що страждають від вікових змін. В результаті кисті стають більш наповненими, коригується їхній контур, повертається молодість, пружність і гладкість шкіри. Ліпофілінг кистей у Черкасах є безпечною процедурою з довготривалим результатом і максимально природним ефектом. Організм добре сприймає власні жирові клітини, тому ризик алергій чи побічних ефектів мінімальний. 

Ціни на послуги

 • Ліпосакція однієї зони- 12 300 грн
 • Ліпосакція кожна наступна зона – 8 200 грн

 • Ліпофілінг 1 зона – 12 300 грн

 • Ліпофілінг 2 зони – 20 500 грн

 • Абдомінопластика – 61 500 грн

 • Мініабдомінопластика – 41 000 грн

 • Збільшення сідниць – 53 300 грн

 • Підтяжка сідниць – 45 100 грн

 • Підтяжка плечей – 45 100 грн

 • Підтяжка стегон – 49 200 грн

 • Пластика місцевими тканинами- 6 150 грн
 • Ліпосакція 8 зон – 69 700 грн

 • Пластика місцевими тканинами – 6 150 грн

 • Ліпосакція 8 зон – 69 700 грн

 • Ліпофілінг кистей – 24 600 грн

 • Інтимна пластика – 28 700 грн

 

Обирайте свого спеціаліста

Похилюк Роман Генадійович
Похилюк Роман ГенадійовичЧлен Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів ВАПРЕХ
Лікарський стаж – 15 років

 

Послуги Ціна
Ліпосакція однієї зони 12 300
Ліпосакція кожна наступна зона 8 200
Ліпофілінг 1 зона 12 300
Ліпофілінг 2 зони 20 500
Абдомінопластика 61 500
Мініабдомінопластика 41 000
Збільшення сідниць 53 300
Підтяжка сідниць 45 100
Підтяжка плечей 45 100
Підтяжка стегон 49 200
Пластика місцевими тканинами 6 150
Ліпосакція 8 зон 69 700
Пластика місцевими тканинами 6 150
Ліпосакція 8 зон 69 700

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок-П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:30-13:00
Неділя вихідний

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА