Project Description

Ультразвукове дослідження легень — це абсолютно безболісна, доступна й безпечна процедура для діагностики патологічних змін і хвороб дихальної системи.

За точністю та чутливістю УЗД легень перевершує рентгенографію й наближається до комп’ютерної томографії. Цей метод діагностики є особливо важливим для пацієнтів, які перехворіли на коронавірус.

Навіщо проходити УЗД легень

В медичному центрі “Авіцена” УЗД легень проводять тільки пацієнтам після перенесеного Covid-19. Зміни, спричинені коронавірусом, відрізняються від класичної бактеріальної пневмонії. Тому рентгенографія в таких випадках не є показовою.

Ці зміни можна виявити завдяки комп’ютерній томографії, однак це дороге дослідження із високим променевим навантаженням на організм. УЗД легень після Covid-19 — це безпечна й інформативна альтернатива КТ. Дослідження дозволяє виявити найменші патологічні зміни у легенях і скоригувати відновлювальну терапію після коронавірусної хвороби.

Що показує узд легень

Ультразвук активно використовується для раннього виявлення низки захворювань: плеврит, фіброз, альвеоліт, пневмонію, що часто є ускладненням після Covid-19. Цей метод ефективний навіть у тих випадках, коли рентгенографія ще не може виявити ознаки запалення. 

Також ми радимо пройти УЗД легень людям із постковідним синдромом. Вони перехворіли на коронавірус кілька місяців тому, але не можуть повернутися до нормального фізичного самопочуття.

Переваги УЗД легень

Ультразвукова діагностика має низку переваг у порівнянні з рентгенографією та КТ.

  • Точна діагностика відхилень після перенесеної коронавірусної інфекції.

  • Без променевого навантаження на організм. На відміну від рентгену та комп’ютерної томографії, УЗД може використовуватися багаторазово для контролю ефективності лікування й відновлення.

  • Без протипоказань. УЗД легень не має протипоказань і може проводитися пацієнтам, яким не можна робити КТ, а також дітям і вагітним жінкам. Це неінвазивне та абсолютно безболісне дослідження, тому його можна проводити пацієнтам будь-якого віку.
  • Швидка процедура та доступна ціна. УЗД триває близько 15 хвилин і коштує дешевше за інші методи діагностики.

  • Точна діагностика відхилень після перенесеної коронавірусної інфекції.

“Авіцена” піклується про безпеку пацієнтів, тому після кожної процедури всі датчики й інші поверхні в кабінеті ретельно дезінфікуються.

Ціни

  • Ультразвукове дослідження легень – 400 грн

Послуги Ціна
Ультразвукове дослідження легень 400

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА

 

Обирайте свого спеціаліста

Волинець Ірина Василівна
Волинець Ірина Василівна