До порушення нормального стану слизової оболонки шийки матки можуть призводити фізичні та хімічні фактори, а також аномалії розвитку епітелію. Огляд у гінеколога дозволяє виявити ерозію та призначити правильне лікування.

На ранніх етапах розвитку ерозія інколи проявляється невеликими кров’янистими виділеннями чи болем під час інтимної близькості, але зазвичай патологія протікає безсимптомно. Тому прийом у гінеколога є єдиним способом вчасно помітити проблему.

Причини ерозії:

  • гормональні збої в період статевого дозрівання;

  • патології ендокринної системи, порушення обміну речовин;

  • запальні захворювання статевих органів;

  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • знижений імунітет.

Чому ерозія шийки матки небезпечна?

Без лікування захворювання може стати хронічним. Крім того, на його фоні часто розвиваються більш серйозні недуги – дисплазія та рак. У більшості випадків патологія не має яскраво вираженої симптоматики, але лікар проводить гінекологічний огляд і діагностує захворювання. 

Клінічними проявами можуть бути болі внизу живота, кров’янисті виділення після сексу, біль під час статевого акту, печіння, свербіж, білі виділення з піхви. Загальний стан і самопочуття жінки при цьому не змінюється. Для встановлення точного діагнозу можуть призначатися додаткові обстеження: посів, мазок, цитологічний аналіз, кольпоскопія, біопсія тощо.

Радіохвильове лікування шийки матки у Черкасах

Враховуючи індивідуальні показання та протипоказання, гінеколог обирає тактику лікування. При вродженій ерозії пацієнтка потребує тільки нагляду у лікаря. У всіх інших випадках застосовується консервативне (антибіотики, імуномодулятори, вітаміни, фізіотерапія, місцевий зовнішній вплив) та оперативне лікування (кріохірургія, лазерна деструкція, термокоагуляція).

Радіохвильове лікування шийки матки – безпечний, дієвий і безболісний метод. У медцентрі «Авіцена» його проводять за допомогою радіохвильового ножа SURGITRON.

Радіохвильове лікування ерозії забезпечує такі переваги:

  • без рубців, опіків чи деформації шийки;

  • мінімальний період відновлення та швидке загоєння;

  • безболісно та швидко.

Цей метод підходить жінкам, які не народжували, чи ще не розпочали статеве життя, а також дозволяє лікарю взяти зразки тканин для якісної гістології. Радіохвильове лікування ерозії шийки матки в «Авіцені» проходить без будь-яких больових відчуттів буквально за 10 хвилин.

Ерозію не варто залишати без уваги. Регулярно проходьте огляд у гінеколога та звертайте увагу на найменші тривожні симптоми. Якщо у вас є побоювання, звертайтеся в «Авіцену» – ми проведемо огляд і лікування максимально делікатно та безболісно.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб – 8:30 – 13:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА