Ендосфера-терапія — це ваша таємна зброя перед початком сезону спокусливих відкритих суконь. Це ідеальне рішення для всіх, хто хоче зустріти весну й літо без зайвих кілограмів, целюліту й обвислої шкіри. Плануєте спробувати унікальну процедуру? Ми зібрали топ-10 запитань про Ендосфера-терапію в одному матеріалі.

1. Що таке Ендосфера-терапія?

Ендосфера прийшла до нас з Італії. А італійки добре знаються на красі й привабливості! Апаратна методика дозволяє швидко омолодити та підтягнути шкіру, позбутися целюліту, повернути шкірі тонус. Ендосфера в “Авіцені” показує чудові результати на всіх проблемних зонах тіла.

2. Кому підійде процедура?

Процедура підходить абсолютно всім людям, які хочуть змоделювати фігуру без пластичної хірургії та інвазивних методик. Якщо вас турбує запитання, як позбутися целюліту, Ендосфера сьогодні є найбільш ефективним способом боротьби з цим естетичним недоліком.

3. Який ефект дає Ендосфера?

Повний курс дозволяє досягти неймовірних результатів із моделювання тіла:

  • зменшуються жирові прошарки у проблемних зонах;

  • зменшується набряклість завдяки виведенню зайвої рідини з організму;

  • якісний відтік лімфи забезпечує виведення токсинів;

  • зменшуються прояви целюліту, підвищується тонус і еластичність шкіри.

4. Що забезпечує таку високу ефективність?

Ендосфера здійснює компресійний мікровібраційний вплив. Насадка апарату має 55 сфер із гіпоалергенного силікону. Масаж цими сферами генерує механічні вібрації на низькій частоті й працює з проблемними зонами. Це стимулює активну мікроциркуляцію крові й відновлює відтік лімфи.

5. На яких зонах можна проводити?

Ендосфера ефективно працює на таких ділянках тіла: живіт — лікування розтяжок і підтяжка шкіри; руки — підтяжка обвислої шкіри в зоні біля пахв; спина — лікування спазмованих м’язів через сидячу роботу; обличчя — помітний ліфтинг-ефект, зменшення набряків і підтяжка овалу.

6. Ого, дійсно можна проводити процедуру на обличчі?

Так! Ендосфера-терапія для обличчя забезпечує неймовірний ліфтинг-ефект. Мікровібрації запускають посилений синтез колагену та еластину — це вирівнює мікрорельєф, покращує пружність шкіри, зменшує зморшки та заломи. Завдяки лімфодренажу виводиться зайва рідина, що є причиною набряклості та зміни контурів обличчя. Бонус — завдяки такій детоксикації покращується колір шкіри. Потужний лімфодренаж і ліфтинг-ефект Ендосфери не залишать жодного шансу набрякам, синцям під очима і нечіткому овалу обличчя.

7. Ендосфера-терапія: чи це боляче?

Методика неінвазивна й абсолютно безболісна, не травмує шкіру та судини, не залишає синців. 

 

8. Що краще й ефективніше — ручний масаж, LPG-масаж чи Ендосфера?

Переваги Ендосфери перед іншими видами масажу полягають у безпечності, неінвазивності та високому рівні ефективності. На відміну від LPG, Ендосфера не травмує капіляри й не розтягує шкіру. Після Ендосфера-терапії у вас на тілі не залишаться синці, як після ручного масажу.

 

9. Ендосфера: як часто робити?

Антицелюлітний масаж Ендосфера можна робити 2-3 рази на тиждень. Для максимального результату ми радимо пройти курс із 6-12 процедур. Ендосфера в “Авіцені” забезпечує помітні результати вже після одного сеансу.

10. Як довго зберігається результат?

Ефект накопичувальний, з кожною процедурою він буде більш стійким і вираженим.

Тільки уявіть: купа естетичних проблем — і один апарат, який їх вирішує. Ендосфера-терапія не потребує спеціальної підготовки, майже не має протипоказань, чудово підходить і жінкам, і чоловікам. Також ми рекомендуємо Ендосферу всім офісним працівникам, які мало рухаються й більшу частину дня проводять за комп’ютером. Це чудовий спосіб, щоб зняти м’язові зажими й розслабитися після складного робочого тижня.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА