Вагітність – один з найпрекрасніших і найвідповідальніших періодів у житті жінки. Тому дуже важливо, щоб у цей час майбутня мама відчувала підтримку та допомогу професіоналів. Супровід досвідченого та дбайливого лікаря допоможе легко пройти всі триместри вагітності та правильно підготуватися до пологів.

Під час вагітності важливо вчасно проходити всі необхідні обстеження та перебувати під постійним наглядом акушера-гінеколога. Він контролюватиме стан матері та розвиток плоду, призначатиме відповідні аналізи та дослідження, готуватиме жінку до пологів.

Щоб вагітність пройшла спокійно та без неочікуваних сюрпризів, треба подбати про точну діагностику та медичний супровід відповідно до найкращих світових протоколів. Майбутній мамі треба:

  • відвідувати акушера-гінеколога протягом усього періоду вагітності (у I, II, III триместрах);

  • проходити ультразвукові дослідження та контролювати розвиток плоду;

  • здавати лабораторні аналізи відповідно до направлень лікаря;

  • за необхідності відвідувати лікарів інших спеціальностей і контролювати стан організму (офтальмолога, кардіолога, терапевта);

  • виконувати всі рекомендації та призначення лікаря.

Під час вагітності важливо відчувати психологічний захист і щиру турботу. Щоб ви насолоджувалися прекрасними 9 місяцями, подбайте про вибір досвідченого та уважного лікаря.

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

  +38(098)469-85-78

   АДРЕСА