Project Description

Глибокі зморшки, носогубні складки, заломи, птоз нижнього контуру, жирові відкладення, грижі під очима, подвійне підборіддя, обвисання — вікові зміни є неминучими, і після 40 років обличчя починає стрімко старішати. Деяким людям особливості зовнішності, наприклад, кирпатий носик чи капловухість, завдають психологічного дискомфорту й у більш ранньому віці. Скоригувати вікові зміни та естетичні недоліки допоможе пластична хірургія обличчя.

Підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя в Черкасах дозволяє позбутися ознак старіння та повернути втрачені контури. Завдяки сучасним підходам пластичний хірург зберігає природні гармонійні риси, водночас відновлюючи тонус шкіри й повертаючи пацієнту молодий вигляд. Кругова підтяжка обличчя (фейсліфтинг) усуває всі різновиди вікових змін мʼяких тканин, коли апаратні методики догляду вже не є ефективними. Це радикальне омолодження обличчя, що дозволяє помолодшати відразу на 15-20 років.

Ліфтинг шкіри обличчя показаний за наявності обвисання щік, брилів, подвійного підборіддя, опущення мʼязів і фасцій, вʼялості та атонії, виражених носогубних складок. Ендоскопія обличчя дозволяє повністю відновити овал і контур і позбутися похмурого втомленого вигляду.

Пластика носа (риносептопластика)

Багато людей мріють про корекцію форми носа, який псує гармонійний вигляд рис обличчя. Зазвичай риносептопластика у Черкасах проводиться пацієнтам, яких турбує викривлення носової перегородки, наявність горбинки, великий кінчик чи широкі крила носа. Пластика кінчика носа дозволяє скоригувати гостру, округлу, кирпату, опущену, товсту або тонку форму кінчика, щоб досягти максимальної гармонії пропорцій.

Реконструкція носа розвʼязує не лише естетичну, а й функціональну проблему, тому що у більшості зміна форма носа є причиною утрудненого дихання, хропіння та частих застуд. Пластика носа — мінімально травматична операція зі швидким періодом відновлення.

Пластика вуха (отопластика)

Якщо природа не нагородила вас красивою формою вух, це можна виправити з допомогою отопластики. Пластика вуха показана за наявності капловухості, непропорційно маленької чи навпаки великої мочки вуха, асиметрії, вроджених деформацій, або просто якщо вам не до вподоби форма та розмір вушних раковин.

Пластика вуха в Черкасах у медцентрі “Авіцена” проводиться естетичними та конструктивними методами. Корекція форми вушної раковини відбувається амбулаторно, а період відновлення триває всього до 2 тижнів. Після отопластики в Черкасах пацієнти повністю позбуваються невпевненості в собі та комплексів, спричинених капловухістю та іншими естетичними недоліками.

Пластична операція губ (хейлопластика в Черкасах)

Форма, контур і розмір губ відіграють основну роль у гармонії пропорцій і рис обличчя. Тому будь-які естетичні недоліки в цій зоні особливо сильно впадають в очі. Хейлопластика, або пластична операція губ у Черкасах, дозволяє скоригувати форму, розмір і контур губ, зробити відновлення симетрії посмішки, усунути зморшки, можливі фіброми та кісти в зону навколо губ.

Завдяки пластичній операції на губи можна створити природні пропорції, симетричні контури, а також усунути будь-які вроджені патології. Пластика губ зі зміною форми та розміру в медцентрі “Авіцена” у Черкасах проводиться відповідно до всіх міжнародних рекомендацій і протоколів, щоб гарантувати вашу безпеку й ідеальний результат.

Підтяжка брів

Помічаєте опущення брів, через яке вираз обличчя стає грізним, насупленим і втомленим, навіть якщо ви багато спите та відпочиваєте? Підтяжка брів у Черкасах дозволяє позбутися вікових змін, підтягнути брови у високе положення, розгладити зморшки на чолі та омолодити верхню третину обличчя.

Показаннями до підтяжки чола та броуліфтингу в Черкасах є асиметрія брів, птоз верхньої частини обличчя, глибока міжбрівка, деформація тканин у зоні брів і виражені глибокі зморшки на лобі. Позбудьтеся всіх вікових змін і естетичних недоліків усього за одну операцію ендоскопічного ліфтингу!

Пластика вилиць (малярпластика)

З віком вилиці втрачають чіткий контур, змінюючи пропорції та риси обличчя. Через це зʼявляються зморшки, опускаються щічки, і людина має втомлений вигляд. Пластика скул дозволяє скоригувати вікові зміни, відновити красу й чіткість вилиць і гармонізувати пропорції обличчя.

Контурна пластика скул, або малярпластика, показана за наявності асиметрії, запалих чи обвислих щік, деформації чи нечіткості вилиць, надмірно вираженої носослізної борозни. Пластика вилиць виконується кількома способами: збільшення вилиць імплантами зі спеціальних матеріалів, а також збільшення скул філерами для надання обʼєму та форми. Метод пластики скул обирає лікар на попередній консультації, зважаючи на анатомічні особливості та побажання пацієнта.

Пластика шиї (цервікопластика)

Шия першою видає вік людини. З часом через вікові зміни шкіра шиї стає вʼялою, обвислою, зникає кут молодості, в зоні підборіддя та шиї зʼявляються зайві жирові прошарки, а також подвійне, а інколи й потрійне підборіддя.

Ліфтинг шиї у Черкасах, або цервікопластика, дозволяє зупинити вікові зміни, покращити контур та естетику цієї зони. Пластика шиї може поєднуватися з ліпосакцією шиї для видалення зайвої жирової тканини, а також включає зміцнення м’язового корсета та корекцію естетичних недоліків, щоб досягти більш плавних ліній і молодого вигляду.

Пластика підборіддя в Черкасах (ментопластика)

Нечітке підборіддя та розпливчастий контур обличчя — це плюс 7-10 років до реального віку людини. Коригування форми підборіддя сучасними пластичними методиками дозволяє виправити форму та контур цієї зони, щоб досягти гармонійного молодого вигляду.

Пластика підборіддя показана, якщо людина незадоволена шириною чи рівнем виступання підборіддя, має явні диспропорції обличчя, страждає від вроджених аномалій чи деформації внаслідок травм. Але найчастіше ментопластика допомагає у боротьбі з віковими змінами, опущенням і появою другого підборіддя.

Пластика підборіддя в Черкасах включає видалення зайвої жирової тканини та моделювання нового гармонійного контуру. Крім зменшення підборіддя, може проводитись також процедура зі збільшення підборіддя. В такому випадку лікар використовує імплант для досягнення оптимальної симетрії.

Ліполіфтинг

Ліполіфтинг обличчя — одна з найбільш популярних процедур для корекції зовнішності й омолодження. Унікальність ліпомоделювання полягає в тому, що це обʼємний метод корекції: лікар використовує для трансплантації власний жир пацієнта, яким заповнює обʼєми у проблемних зонах. Контурна пластика жиром забезпечує помітне омолодження, моделювання потрібних ділянок на обличчі, відновлює втрачені контури та молодість.

Пластичний хірург “Авіцени” виконує ліполіфтинг тіла, ліпофілінг всього обличчя, а також окремих зон — ліпофілінг повік, ліпофілінг скул, ліпофілінг губ і ліпофілінг підборіддя. Методика безпечна, а процес адаптації власної жирової тканини пацієнта проходить швидше й ефективніше. Ліполіфтинг у Черкасах — це ваша можливість мати молодий, доглянутий і здоровий вигляд у будь-якому віці!

Блефаропластика

Пластика повік

Міміка, генетика і спосіб життя — через ці фактори погляд часто стає втомленим, шкіра повік розтягується й нависає, а під очима зʼявляються грижі. Позбутися цих проблем можна з допомогою пластики повік. Блефаропластика в Черкасах дозволяє зробити зміну форми повік, позбутися набряків, “розкрити” очі, зробити погляд свіжим, а вираз обличчя — молодшим.
Блефаропластика

Довірте красу та здоровʼя досвідченому пластичному хірургу “Авіцени”

Всі види естетичних і реконструктивних пластичних операцій в “Авіцені” виконує Роман Геннадійович Похилюк — пластичний хірург із 15-річним лікарським стажем, член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів ВАПРЕХ.

Ціни на послуги

 • Підтяжка нижніх 2/3 обличчя і шия – 61 500 грн
 • Обмежена підтяжка нижніх 2/3 обличчя – 49 200 грн
 • Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя – 49 200 грн
 • Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя – 49 200 грн
 • Ендоскопічна підтяжка верхніх 2/3 обличчя – 63 000 грн

 • Ендоскопічна підтяжка брів – 41 000 грн
 • Підтяжка брів пряма – 16 800 грн
 • Підтяжка в області підборіддя – 24 600 грн
 • Блефаропластика верхніх повік звичайна – 20 500 грн
 • Блефаропластика нижніх повік звичайна – 25 200 грн

 • Блефаропластика – 37 800 грн
 • Пластика верхніх повік складна – 29 400 грн

 • Пластика верхніх повік з бровпексією – 36 900 грн
 • Пластика нижніх повік складна – 33 600 грн

 • Пластика нижніх повік транскон’юктивальна – 24 600 грн
 • Пластика нижніх повік з підтяжкою середньої зони обличчя – 49 200 грн
 • Кругова пластика повік складна – 58 800 грн

 • Видалення комків Біша – 20 500 грн
 • Пластика вушних раковин – 24 600 грн
 • Пластика вушних раковин складна – 32 800 грн
 • Пластика губ – 24 600 грн
 • Пластика кінчика носа – 36 900 грн
 • Риносептопластика – 10 2500 грн
 • Ліпосакція шиї, підборіддя – 28 700 грн
 • Ліпофілінг обличчя – 28 700 грн
 • Ліпофілінг повік – 16 400 грн
 • Ліпофілінг скул – 16 800 грн
 • Ліпофілінг губ – 16 400 грн
 • Ліпофілінг підборіддя – 16 400 грн
 • GBL (ковзаючий ліфтинг брів) – 24 600 грн

 

Обирайте свого спеціаліста

Похилюк Роман Генадійович
Похилюк Роман ГенадійовичЧлен Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів ВАПРЕХ
Лікарський стаж – 15 років

 

Послуги Ціна
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя і шия 61 500
Обмежена підтяжка нижніх 2/3 обличчя 49 200
Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя 49 200
Ендоскопічна підтяжка середньої зони обличчя 49 200
Ендоскопічна підтяжка верхніх 2/3 обличчя 63 000
Ендоскопічна підтяжка брів 41 000
Підтяжка брів пряма 16 800
Підтяжка в області підборіддя 24 600
Блефаропластика верхніх повік звичайна 20 500
Блефаропластика нижніх повік звичайна 25 200
Блефаропластика 37 800
Пластика верхніх повік складна 29 400
Пластика верхніх повік з бровпексією 36 900
Пластика нижніх повік складна 33 600
Пластика нижніх повік транскон’юктивальна 24 600
Пластика нижніх повік з підтяжкою середньої зони обличчя 49 200
Кругова пластика повік складна 58 800
Видалення комків Біша 20 500
Пластика вушних раковин 24 600
Пластика вушних раковин складна 32 800
Пластика губ 24 600
Пластика кінчика носа 36 900
Риносептопластика 102 500
Ліпосакція шиї, підборіддя 28 700
Ліпофілінг обличчя 28 700
Ліпофілінг повік 16 400
Ліпофілінг скул 16 800
Ліпофілінг губ 16 400
Ліпофілінг підборіддя 16 400
GBL (ковзаючий ліфтинг брів) 24 600

   ЧАС РОБОТИ

Понеділок, Середа, П’ятниця 8:00-16:00
Вівторок, Четвер 8:00- 20:00
Субота 8:30- 13:00

Пн, Ср, Пт – 8:00 – 16:00

Вт, Чт – 8:00 – 20:00

Сб 8:30 – 13:00

  +38(093)171-25-92

   АДРЕСА